Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 4 lipca - XVII święto roweru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
kub_pec napisał(a):Mam takie pytanie: Ten stary most na kalinie to w którym jest miejscu? Nie za bardzo się orientuje.
Jadąc od strony Centrum na Kalinowszczyznę ścieżką rowerową wzdłuż Bystrzycy mijasz z prawej Dworek Grafa, zjeżdżasz w dół pod mostem na skrzyżowaniu Mełgiewska/Tysiąclecia i wyjeżdżasz własnie na tern stary most.
Ale w końcu gdzie się spotykamy? Na starym moście, czy na Związkowej, jak rok temu? Może od razu na Związkowej. Jak ktoś z Czechowa jedzie to po co ma zasuwać na stary most?
To będzie dobra rozgrzewka na początek przed dalszą trasą mariox :-)

Ja nie jadę na wyścigi kto pierwszy dojedzie do Lubartowa bo to nie o to chodzi, tylko wybrałem wariant, w którym będziemy jechali trasą widokową, w każdym bądź razie część tej trasy będzie widokowa na pewno :-)
Nie zmieniam terminu ani miejsca startu, bo to bez sensu, trasy też nie zmieniam :-)

Ja jadę nawet jak będzie lekko padało, biorę ze sobą ciuchy na zmianę co by się nie zatrzeć po drodze jak zmoknę i kurtkę antydeszczową na wszelki wypadek, ale pogoda raczej będzie OK.

kub_pec:
http://img143.imageshack.us/i/ustawkast ... ystrz.jpg/

EDIT:
Ja i tak jadę swoją trasą, nawet jak nikogo nie będzie więc nie widzę sensu więcej tutaj dyskutować, Kamil pojedzie z kim zechce.
Ja rzuciłem termin i trasę więc ja ustalam zasady :-D
Trasa i owszem, widokowo ładna, jechaliśmy niedawno kawałkiem.
A ścigać się też nie mam zamiaru, tempo spokojne.
To jeszcze zapytajmy założyciela wątku, którędy proponuje jechać.
Będę jutro. Postaram się być na 9.00 ale mogę się kilka minut spóźnić... Rocco też ma być i też się może spóźnić :-P
Poczekam kwadrans studencki :-)
Wyjeżdżam 9.15 na trasę, trasa podana więc zawsze można mnie dogonić :-)
Sory chlopaki, ale w domu jestem tylko wczesnym rankiem i wieczorem.

To dam do pierwszego posta:
Miejsce: stary most na Kalinowszczyznie
Godzina: 9:00
tempo: lajt
Szef: Seb Tongue



PS: Do Seba mam juz numer, takze trafie ^^
A frycowe się płaci przy zapisach?? Tylko ile?? Bo co bym nie wziął za dużo, a potem przepił nadmiar. Bo na stronie nic nie ma takiego. A w cuda darmowe nie wierze.
Wpisowe jest darmowe 8-)
Nadmiaru też nie przepijesz, bo dadzą Ci się i napić za darmo, a także i zjeść co nieco Wink
Tylko do grochówki kolejki będą.
Ja już wróciłem. Wypad udany. Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych z RL. Smaczna była zupka :?:
Stron: 1 2 3 4 5 6