Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: jaka kosc ramu dokupic?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Powiedzmy, ze zdecyduje sie na 2x po 1gb 400 3CL. Gdzie kupic? Jesli chodzi o lublin to mam doswiadczenei tylko z sklepem rekom, ktory nie narzuca jakiejs kosmicznej marzy, ale na allegro zawsze jest duzo taniej.
po co ci nowe kosci do tego kompa szukaj uzywek bo zapłacisz za kosci wiecej niż cały komp będzie wart. A komp i tak nie przyspieszy jakbyś oczekiwałTongue
gello1 napisał(a):A komp i tak nie przyspieszy jakbyś oczekiwałTongue

Nie mieszaj Kamilowi w głowie :-D
Przy procesorze Pentium 4 2800 ma pamięci tylko 2x128MB!!!
Nawet przy wymianie na 2x512MB różnica będzie zdecydowanie widoczna.
No chyba, że pulpit na monitorze służy jako obrazek+kalendarz+zegar :mrgreen:
Natomiast nowe czy używane to już faktycznie nie ma znaczenia jeśli będą sprawne.
No tak mi sie wydaje, tylko kupujac na allegro moge sie nadziac i sprzedawcy uzywek czesto podaja bardzo malo danych. W Lubelskim nikt nic nie sprzedaje;p

BADEVIL

Kiedyś ściągałem przez nich różne nowe starocie.

Wystarczy pochodzić i popytać :->

Dane teleadresowe:
Return spółka jawna.
ul.Kościelna 5a
20-301 Lublin
tel./fax (0-prefiks) 81 746-48-39, 746-55-43
NIP: 712-01-59-646
e-mail: <!-- e --><a href="mailto:info@return.com.pl">info@return.com.pl</a><!-- e -->
No return to dość znany serwis, ale przycinkę to też niezłą dają ;-)
Kamil napisał(a):No tak mi sie wydaje, tylko kupujac na allegro moge sie nadziac i sprzedawcy uzywek czesto podaja bardzo malo danych. W Lubelskim nikt nic nie sprzedaje;p
I masz rację. Ostatnio kupiłem (nie wnikając za bardzo bo szkoda mi było czasu) SDRAM które były opisane jako NOWE..PC133 a były skatowanymi modułami z demobilu, które w chinach(?) dostały nową (stąd nowe?!) nalepkę z ..fałszywymi danymi i numerami serii Big Grin ! - numer serii wg. google pasował do pamięci SODIMM (a sama kość to była podła (innego producenta-viking) PC100 i nadawała się na śmietnik). Takie moduły widuję nadal na aukcjach i musi być tego sporo. Koszty zwrotu są najczęściej nieopłacalne - i o to chodzi!

Szukaj może haseł: +komputery +polizingowe +lublin <- tam często można dostać jakieś graty. Zakładaj że Cię oszukają.
E tam ścigają nieźle oszustów z allegro. Ja zakupiłem ram 2x1gb [coś koło 60 zł] i koleś mi nie wysłał poszedłem na policję zgłosiłem i po pół roku przysłali mi nówki kingstona a kupowałem jakieś najtańsze. Sprzedałem z zyskiem bo w między czasie zakupiłem używane na allegro bardzo tanio.
Może samo wyjaśnianie sprawy trochę trwa, ale na komisariacie specjalny wydział od przestępczości internetowej mają i osobę co się allegro zajmuje i trzeba zgłaszać nawet oszustwa na parę zł....
Znalazlem na allegro kosci w cenie 85-100, popytalem sprzedawcow ile opuszcza przy zakupie 2. Potem jeszcze dam linki ciekawszych aukcji.
Kupilem kosc z allegro. Windows nie uruchomil sie pod ta koscia, sprawdzilem ja memtestem i przy 36% ukonczonego testu znalazl 26 tys. bledow.
Jest to kosc kingstona, a wiec objeta dozywotnia gwaracja. Pozostaje pytanie: gdzie ja serwisowac.
Stron: 1 2 3