Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 10.07.2010 g. 10.00 - Dolina Ciemięgi, Nałęczów, Wojciechów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Witam
Zarejestrowałem się już jakiś czas temu ale niemal do razu doznałem kontuzji kolana;/ Tak więc jutro zamierzam po raz pierwszy stawić się na waszej ustawce. Mam nadzieje że nie będę musiał przedwcześnie kończyć.
Pozdrawiam
witaj w klubie popsutych kolan :mrgreen: .... na pewno dasz radę dojechać do końca :-)
No to zapowiada się niezła jazda :-D I jeszcze z taką nutą w tle :-P
z jaka nutą? bo ja to planuję jak zwykle powoli i dostojnie dojechać do celu Tongue
truskafka napisał(a):z jaka nutą? bo ja to planuję jak zwykle powoli i dostojnie dojechać do celu Tongue

Posłuchaj tego co diablo wrzucił.
diablo napisał(a):Tylko jak wrócić bo do tej nutki to trzeba dobrze się nawodnić ... :-P

chyba raczej znieczulić :-P
heheh bardzo skomplikowana linia melodyczna jednakże spróbuje zapamiętać Tongue ... na podjazdy jak znalazł ... 8-)
Dojechałem cało i zdrowo. Rower też wytrzeźwiał. ( Przestało rzucać )
Zadzwoniłem do kolegi Niunia2101 który poinformował serivs Bikeboys że wpadnę jak najszybciej aby koło wycentrować. Udało się! :-D
Niestety, czas zbierać na nową obręcz, i Szprychy. Długo na nich nie pociągnę.
No i chyba będę pierwszy z tej grupy "szybszej " , więc dtd-91.6 avs-22.4Smile więc nie jest najgorzej ,Nałęczów po raz 4 zaliczony w tym roku przeze mnie :] i flaszeczka zdobyta ! Pogoda hmm ,zbyt gooooooooooorąco ! no i oczywiście dziekóweczka Jurek ! Wink Co tu jeszcze można dodać hmm ... 2 gumy, jedna centra koła , spinanie łańcucha Smile aa teraz czas do wanny ,a potem mycie napędu Wink do zobaczyska !
Witam ja także juz w domu. Mi wyszło od drzwi do drzwi 87,77 km, max 77km/h i średnia 19,5 km/h. Dzięki wszystkim za ustawkę, było całkiem przyjemnie. Tylko mam pytanie do kolegi który mi zaproponował przesmarowanie łańcucha: Jak dokładnie nazywał się ten olej? Bo juz zapomniałemSmile
P.S. Były trzy gumy;p
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9