Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [13.06] Dzień sportu na globusie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Słyszałem w radiu eska ,że chyba w tą niedzielę czyli 14 czerwca ma odbyć się na stoku Globus dzień sportu.Czy ktoś jest może lepiej poinformowany i mógłby mi jakoś streścić bo słyszałem ,że mają być tam zawody kolarskie też organizowane przez Czesława Langa; )
Chyba chodziło Ci o tę imprezę
dzieki no właśnie Wink
W końcu w necie się doczytałem, o której zaczyna się ta impreza.

O 12 na Globusie się zaczyna, a o 13 zaczyna się przejazd nad Zalew.

Niestety reklama baaaardzo kiepska, podejrzewam, że będą pustki i jedna wielka kicha. Ja przyjadę, oczywiście w stroju Big Grin Zapraszam wszystkich, którzy mogą. Do zobaczenia o 12.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Ja będę lecz nie mam stroju więc ja normalka Big Grin
ma ktos wiecej info, jakis plan etc?
Przede wszystkim impreza odbędzie się jutro (sobota) o godzinie 12.

W google znalazłem takie info:
Prezentacja lubelskiego etapu Tour do Pologne: spotkanie z Lechem Piaseckim, okolice hali Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8, sobota, godz. 12, godz. 13 - przejazd nad Zalew Zemborzycki w okolice ośrodka Słoneczny Wrotków. Dla rowerzystów, którzy zdecydują się na ten mały rajd, Lang Team przygotował m.in. koszulki związane z Tour de Pologne oraz inne gadżety.
ok, rozumiem ze zadnej rejestracji na ta "przejazdzke" nie ma Smile bo pewnie wpadne w ostatniej chwili, wracajac z treningu, jakby co to czewono czarne ciuchy i srebrna szosowa merida, do zobaczenia!
ja bede na swoim charakterystycznym zielonym BH Wink ale sądze ze i tak bedzie malo osob na ta przejazdzke,bo słabe ogłoszenie tego dość było Wink
Prawdopodobnie ja również pojawię się na mym metalowym rumaku :mrgreen:

Zapytam tylko czy planujecie po przejeździe nad zalew przedłużyć trasę i urządzić jakiś wypadzik za miasto? Jeżeli tak i macie jakiś pomysł na trasę to napiszcie, ja chętnie się przyłączę :-D
Stron: 1 2 3 4