Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: okulary z Lidla 12.07
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam ,
mam takie pytanie jak wymienić szkła w tych okularach ?
Nie chcę ich ciągnąć bo nie chcę aby się złamały.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
ramkę trzeba troszkę odgiąć do góry, tak żeby wyskoczyła ta zapadka przy noskach
to co ? raczej juz nie ma szans zeby kupic je dzisiaj.. ?
nie ma najmniejszych :mrgreen:
ehh...taką cenę płaci się za gapiostwo :/ przy okazji tematu okularów - dowiadywałem się w Ocular Canada na Zana i jest możliwość zamówienia okularów przeciwsłonecznych z korekcja. Piszę, bo wiem, że niektórzy w okularach jeździć muszą. Kiedyś Arctica miała coś takiego w swojej ofercie, jednak w tym temacie nie udało mi się niczego dowiedzieć. Cena nie jest niska, ale okularów można przecież używać cały sezon jako pingli całodziennych, a nie tylko rowerowych. Jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat to piszcie.
lepiej wychodzą soczewki + okulary przeciwsłoneczne Smile
może i tak ale nie każdy lubi bądź może używać soczewek
Ja mam nakładki przeciwsłoneczne - polaryzujące oczywiście. Można to kupić w komplecie z oprawkami; mocowane na magnesy po bokach (rzadko spotykane) lub na mostku. Nie widać nawet, że mam na sobie okulary korekcyjne. Spasowane są na tyle dobrze, że nie widać żadnych odblasków, czy innych artefaktów.
właśnie zauważyłam, że te zapasowe szkiełka do okularów są różnej wielkości od tych ciemnych ... hmm są zdecydowanie większe, tak jakby były podmienione z tych białych okularów ... tylko, że opakowanie nie nosiło śladów otwierania ... Confusedhock:
Mówisz o tych niebieskich? Aż przyłożyłem wszystkie szkła do siebie z ciekawości - niestety muszę cię zmartwić coś masz pomylone ze szkłami bo u mnie wszystkie są identycznej wielkości i wszystkie pasują do oprawki.
Stron: 1 2 3 4