Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Letnia akcja smarowania łańcuchów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
e tam, kenubi, zostawic to, zajac sie jazda, na ktora i tak jest malo czasu. Stowarzyszeniu sie na pewno nie naraziles, nie miej poczucia winy, bo to malo wazne.
Glowa do gory i na ustawkeSmile ludzie nie chca sobie pomoc to po co tracic czas i nerwy.
Pozdro.
niunia2101 napisał(a):Skończmy gdybanie i niech się porządnie wypowie sam prezes na ten temat
Przecież się wypowiedziałem już wcześniej i to pozytywnie. Pomysł godny zrealizowania. Kwestia załatwienia oleju. Jak będzie olej to można zrobić w jakiś weekend akcję, rozwiesimy banner i hasło, kto będzie chciał to będzie siedział nad Zalewem i będzie smarował. Nie wiem tylko czy olej jabolewskiego będzie ok. Argument Kuby za tym, że nie będzie mnie przekonuje, więc na razie nie mamy oleju. Ja nie będę go załatwiał, ale jak się komuś uda to smarujemy. Nie wiem Kenubi, dlaczego piszesz, że Stowarzyszenie negatywnie podchodzi to tego pomysłu, ja uważam, że jest on rewelacyjny. Ulotki trzeba wydrukować i dawać ludziom przy okazji tej akcji, oczywiście nie tylko tym, którzy skorzystają ze smarowania. Co do gazetki to wydaje mi się, że nie ma sensu drukować, to jednak jest duża kasa, mam wrażenie, że można ją przeznaczyć lepiej. Można to zrobić w formie elektronicznej i dobrze wyeksponować link na głównej. A czytać ją będą Ci, którzy dostaną ulotkę.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Na drukowanie ulotek zgłaszam się. Tylko potrzebuje matryce do druku. A jaki to olej miałby być?? Bo może udało by mi się coś załatwić gdzieś ale nie wiem jaki i nie obiecuje. Popytam w sprawie oleju.
KermitOZ napisał(a):Hej

Myślę, ze akcja smarowania łańcuchów na ścieżce to super rzecz, która mogłaby przyciągnąć wiele nowych osób do RL.
czy ja wiem...J jak ktoś jeździ rowerem wystarczająco, żeby dla niego RL był interesujący to również wie, że łańcuch powinien być nasmarowany ;-)
Ale akcje popieram, bo aż mi szkoda czasami ludzi, którym łańcuch ściera się w oczach, a pisk zagłusza mi muze ze słuchawek.
Dobra Smile Zacznijmy od ulotek. To nam się szybko nie przeterminuje a można jakby co od tego zacząć bezstresowo. @Hiyo , dobrze by było przyciągnąć nowe osoby do RL aby ..właśnie więcej zaczeły jeździć bo np. będą miały towarzystwo. A chcemy przecież aby cały lublin przesiadł się na rowery z blach. Proponował bym nawet coś takiego "Klub 40latka" ,ok, nie w temacie Wink
Jak się dogadujemy co do ulotek? na PW czy tu rozważamy?
Ja bym proponował ulotki formatu A4,jednostronne. Tak mogę trochę wydrukować, ryzę papieru kupię, w pracy trochę podrukuję (B/W laser)/lub xero ile się uda.
Co do treści to bym proponował spróbować coś więcej napisać niż adres www.
np. o wprowadzeniu standardów, o proponowanych zmianach w przepisach PoRD, o planach autostrady! wschodniej (nierzeczywiste ale tym bardziej ciekawe!), jakiś przykład ciekawego/spokojnego szlaku pod miastem i..gdzie się można z ludźmi umówić na ten szlak ;P
No i np. o smarowaniu łańcucha Wink - jakiś obrazek czy coś.
niunia a co Ty możesz w tej sprawie ulotek zrobić? - masz jakieś dobre możliwości? i co rozumiesz pod postacią matrycy? - jakiegoś pdf z obrazem strony czy tylko treść, bo chyba nie odlane w ołowiu Smile
Możemy ulotki rozdać zwyczajnie na deptaku,na masie, w kiosku,..gdziekolwiek.
Ja bym był za ulotkami 1/4 A4 - są przede wszystkim wygodne i łatwe do schowania. Jak bym dostał ulotkę A4 to bym nie wiedział co z tym zrobić Big Grin I ja bym się skupił raczej na reklamowaniu wycieczek i forum niż standardów itd. Można też wspomnieć o masie. Fajny banner masy swego czasu zrobił Harkonnen2. Kiedyś też były ulotki RL, można by je przerobić, albo nawet takie same wydrukować.
KermitOZ napisał(a):.. to bym nie wiedział co z tym zrobić ..
A ja całkiem możliwe że wyrzucił Sad , a coraz częściej jak widzę takie świstki to od razu pokazuję "nie dawać". Ja bym chciał zaciekawić, no fakt, trochę "politycznie" by się zrobiło.
To przynajmniej zaznaczyć, że działalność forum nie jest (i nie będzie?) związana z działalnością handlową - teraz każdy ma dość reklam, ciągle coś wciskają i wszystko na sposób.. forum,forum,... a tam zaraz kup rower na raty,kup kask,weź kredyt.
[ot] Zrobię sobie przerwę do jutra wieczorem, teraz muszę trochę chałupę posprzątać na powrót.
Można zrobić ulotkę formatu A5 składaną na pół do formatu A6 (1/4 A4).
Więcej treści się zmieści :-D .
Po wydrukowaniu mogę przyciąć do odpowiedniego formatu i złożyć na pół dowolną ilość ulotek.
Uff, znalazłem jeszcze chwilkę po nocy.
Prezes rządzi. Jakie mają być takie będą. Wydrukujmy trochę. Chętni będą mogli trochę poroznosić,porozdawać. Trzeba się trochę zareklamować. Nie każdy wpada na pomysł szukania na google czy jest coś takiego jak RL. Ja np. dobrze nie pamiętam ale chyba zacząłem szukać map tych naszych wspaniałych ścieżek (DDR) w Lublinie, tak przypadkiem trafiłem na RL ( i w końcu sam zrobiłem mapkę Smile ).
A w autobusach (daaaaaawno nie jeździłem) można gdzieś przylepić? Popytam, może kioskarki się zgodzą na dzień lub dwa na umieszczenie w dobrym miejscu itp.
A te kiedyś [ulotki] to jak były dystrybuowane?
kenubi napisał(a):A w autobusach (daaaaaawno nie jeździłem) można gdzieś przylepić?

A prezesowi dasz trochę kasy na grzywny (lub przeznaczone miejsce reklamowe)? :-D
Pomysł fajny aby promować RL ale może nie przesadzać z partyzantką bo efekt może okazać się odwrotny.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8