Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tani i solidny przegląd rowera.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witam.
Tak jak w temacie chciałbym zrobić tani i solidny przegląd rowerka, od nowości (3 lata) nic przy nim nie robiłem zaczęło mi coś pykać w tylnym kole i przy korbie...
Proszę o polecenie serwisu i jeżeli wiecie podanie ceny przeglądu (nasmarowanie etc).
Oraz coś może być do wymiany jeżeli coś mi tam pyka?

Co powiecie o serwisie na Energetyków? Pytam bo mieszkam blisko ale nie wiem jaki on jest...


Pozdrawiam Smile
Polecam serwis i sklep na ulicy Peowiaków, jest w miarę tanio i nie ma problemów z naprawą, ceny niestety nie pamiętam.
kompletny rzegląd na Cyruliczej-120zł. Czy tanio? Normalnie. Czy solidny? Bankowo.
najlepszy i najtanszy sklep i serwis to inzynieriarowerowa na rusalki,prowadzony przez pasjonatow aktywnych rowerzystow
Ja do serwisu oddaję tylko do Inżynierii. Nie wiem jak z cenami ale wiem że tam wiedzą co robią z rowerami.
Tani (80zł) i solidny przegląd kapitalny masz u Pawła w Centrali Rowerowej. Polecam Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
To faktycznie tani. Tam mnie jeszcze nie było, więc przy najbliższej okazji ( tfu!x2) się wybiorę.
Dzisiaj dzwoniłem na Inżynierską, przegląd 80 zł, jeżeli mam wydać taką sumę wolę skoczyć do lepszego serwisu Smile Wybiorę się chyba do inżynierii rowerowej, lub do centrali Smile

A nie wiecie co to może mi pukać w tylnym kole i w korbie?? :roll:
W korbie suport pewnie, a w tylnym....łańcuch na kasecie, może coś bębenku, może koło scentrowane mocno, strzelam zupełnie;P
Suport myślę że nie, ale wszystko możliwe... Undecided Rower ma 3 lata, tylko że nie robiłem żadnego przeglądu jeszcze, a tak na oko około 500 km zrobiłem...
Mogą być to łożyska? :-o
Stron: 1 2 3 4 5 6