Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.06.2009 - Śladami lubelskiej Mazovii ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

pawel

Dzisiaj w okolicach południa wybieram się objechać trase mazovii dystans mega, tempo mocno rekreacyjne. Miejsce startu - Tama nad zalewem, dokładną godzinę podam później. jeżeli ktoś chętny zapraszam.

pawel

widze kiepskie zainteresowanie tematem Wink
jakby co jestem na tamie o godzinie 1210 czekam pare minut i cisne. Będę na bordowej, zachlapanej błotem kunie.
pawel napisał(a):widze kiepskie zainteresowanie tematem Wink
jakby co jestem na tamie o godzinie 1210 czekam pare minut i cisne. Będę na bordowej, zachlapanej błotem kunie.
Patrz: pierwszy punkt regulaminu.
Wieśko napisał(a):Patrz: pierwszy punkt regulaminu.
Czyżby ktoś chciał zostać porządkowym na forum?
Karola napisał(a):Czyżby ktoś chciał zostać porządkowym na forum?
Kiedyś ktoś z forumowiczów zwrócił mi na to uwagę i od tamtej pory pilnuję się. Warto, aby przy takich okazjach nowi pokusili się o przeczytanie regulaminu i zaszczepiali to kolejnym.
Nie mam ambicji być etatowym porządkowym ;-)

BTW: Przepraszam za wypowiedź poza tematem Confusedhock:
Wieśko napisał(a):
pawel napisał(a):widze kiepskie zainteresowanie tematem Wink
jakby co jestem na tamie o godzinie 1210 czekam pare minut i cisne. Będę na bordowej, zachlapanej błotem kunie.
Patrz: pierwszy punkt regulaminu.

spokojnie, ten punkt nie jest taki oczywisty
jeżeli dopisuje nowy post do starego to wyciągam temat do góry, a jeżeli tylko edytuje swój post to temat zostaje gdzieś tam na dnie
więc wszystko zależy od konkretnej sytuacji :-)

Wieśko napisał(a):Kiedyś ktoś z forumowiczów zwrócił mi na to uwagę i od tamtej pory pilnuję się. Warto, aby przy takich okazjach nowi pokusili się o przeczytanie regulaminu i zaszczepiali to kolejnym.

też spokojnie ;-) regulamin jest troszeczkę jeszcze niedopracowany i stowarzyszenie jeszcze go musi przemyśleć i przeredagować, więc na razie jeszcze nie będziemy ucinać głowy ani rączek ani nożek za nieprzestrzeganie ... :roll:
no i zrobił się kompletny OT :-?
więc kończymy temat i lepiej Pawle jak wrócisz z wycieczki to napisz jak tam było 8-)
Magdo, dziękuję za troskę o mój stan emocjonalny - jestem jak najbardziej spokojny.
Po raz kolejny przepraszam za OT. Wiem, że nie należy się wdawać w dyskusje nie dotyczące tematu ;-)
Zmykam - już mnie tu nie ma :-)
Wawerka napisał(a):regulamin jest troszeczkę jeszcze niedopracowany i stowarzyszenie jeszcze go musi przemyśleć i przeredagować
Pierwsze słyszę, do tej pory nikt nie zgłaszał jakichkolwiek zastrzeżeń.

Wawerka napisał(a):na razie jeszcze nie będziemy ucinać głowy ani rączek ani nożek za nieprzestrzeganie
Nie tylko na razie, ja przynajmniej nie zamierzam tego typu rzeczy Wink

pOZBig Grinrower
Grzesiek

pawel

Zamykając wątek
Na tamie o określonej porze stawili się: ja i mój rower. Trasa w większości była zgodna z tym co zaproponowali organizatorzy Mazovii. Ominąłem przeprawe przez Bystrzyce, pomyliłem się deczko na 5km, nie jestem pewny którędy w Starym Lesie będzie biegła trasa, no i przedostatni las pokonany głównymi drogami. Długość wyszła 79km czyli grubo ponad 10km więcej niż to co piszą na stronie Mazovii (max 3 km nadłożyłem szukając ścieżek i omijając te nieprzejezdne). Prędkość średnia 16,5km/h czyli było rekreacyjnie Wink przewyższenia 730m, wypite 1,5l nałęczowianki, zjedzony snickers i cebularz ze sklepu w KRężnicy JArej. Jechało się fajnie, tylko zbyt mocny wicher przez większość czasu przeszkadzał.
http://pagumi.pmail.pl/trasy/Lubelskie_ ... ovia09.htm