Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ropienka DH
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

haladinho

...
A już myślałem że jakieś DH się szykuje... A tu po asfalcie.
Tam raczej coś w rodzaju Speed Attack! można uprawiać ;-)
Albo Personal Best Speed :mrgreen:
W każdym razie zjazd z dużym potencjałem jeśli chodzi o wykręcanie dużych prędkości.

Haladinho zapomniał chyba dopisać, że zabierze osoby pełnoletnie, rozważne i dobrze przygotowane technicznie, bo to już nie są żarty jak się jedzie rowerem powyżej 70km/h, a z tej góry myślę, że jakby się dobrze złożyć to do 80 można dobić. Z sakwami i na klockach przekroczyliśmy 70 8-)
Jak to ładny asfalt to trzeba szoską. Można stuwę przekroczyć.

Ja wiem że to niby ma być down the hill, ale trochę do kategorii nie pasuje. Bo DH od lat nie oznacza już zjazdu po szosie. Chyba że są tam jakieś ścieżki fajne w terenie, wtedy ja byłbym chętny.
Las jest po obu stronach, to może i ścieżka się w środku znajdzie Wink

Dobry DH przerabialiśmy dzień wcześniej z Okrąglika (1100m n.p.m.). Paweł zgubił licznik, ja okulary :mrgreen:
Heh... Ja bym się tam wybrał w takim celu ale nie ma chętnych w okolicach, z transportem jest problem. Wychodzi na to że żeby pojeździć gdzieś fajnie rowerem trzeba mieć i jechać samochodem.
Ech gdyby tak miliony lat temu jakieś ruchy górotwórcze w rejonach obecnej lubelszczyzny...

No w każdym razie gdybyście szukali kogoś mieli konkretną datę i jakieś koszta oszacowane to może bym się wybrał (łożyska mi padły w piaście i hamulce wymagają serwisu więc muszę to ogarnąć). Tylko jest taki problem że ja jestem niesamochodowy. Wink
heh mnie takie rzeczy nie kreca Wink ja bym wolal poszalec po lasach, skakac hopy i dropyy ;D
A jak szukałem chętnych na poskakanie to nikogo nie było.
Co do poszalenia po lasach to właśnie ja bym się na takie coś wybrał tam (bo lasy są). Ale skakanie to nie wszystko. Techniczne zjazdy też są fajne.
Kuba, ja sie musze wkoncu zebrac i ruszyc na GC poraz 2 Wink tylko jak narazie pogada marna ;/

haladinho

...
Stron: 1 2