Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.08, g.18, Pl. Litewski - Masa Krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Propozycja trasy nr 1:
http://www.gmap-pedometer.com/?r=3922627
(Zahacza o 3 ważne punkty skupisk ludzkich - Plaza, Zana i Czechów, ma 3 mocne podjazdy - Pagi, Kompozytorów, Świętoduska, w sumie 13.3km, bardzo krótki fragment po drodze tranzytowej - Smorawińskiego)

Propozycja trasy nr 2:
http://www.gmap-pedometer.com/?r=3922635
(Zahacza o Plazę, przejeżdża przez LSM, zachacza o Czuby i Węglin, Zana, bez mocnych podjazdów, jedyny problem może pojawić się na Narutowicza - ewentualne korki, w sumie 11.7km).

Propozycja trasy nr 3:
http://www.gmap-pedometer.com/?r=3922646
(Zakłada odwiedzenie Bronowic i Wspaniałej Dzielnicy Dziesiąta [była na niej kiedyś Masa?], zakłada 3 mocne podjazdy - Piłsudskiego, Kompozytorów i Świętoduska)

Proszę zauważyć, że dwie propozycje uwzględniają podjazd pod Ratusz od strony Deptaku a nie Królewskiej (ominięcie dawnej ul. Przystankowej) czyli ze Świętoduską prosto na Deptak.
Dwójka mi się nie podoba, pozostałe ok Smile
Nie no w sierpniu to na Masę zapraszam Wszystkich do Chełma. Kilka osób juz zdeklarowało przyjazd.... Ruszamy tradycyjnie o 18 z pod studni na pl. Łuczkowskiego. a kończymy w ogródku jordanowskim, gdzie będzie trwał festyn, a my będziemy jego częścią..... Będą różne atrakcje, a nawet dyskoteka dla 40+ :-P Możecie przyjeżdżać na kołach, PKP, autkami. Powrot PKP, autkami lub nocleg w tanich hotelach, czy schroniskach. N adrugi Dzień może zwiedzanie Chełma i jakis nadburzański rajdzik 8-) Z checia zostanę przewodnikiem. Dla kilku osób jestem w stanie zapewnić nocleg i coś na ząb.... Także namyślajcie sie - bo bijemy rekord Lubelszzcyzny 8-)
Oj Paaaanie, nawet jak pobijecie rekord to Lublin we wrześniu, a najdalej w październiku go odbierze Big Grin
Tylko jak to się ma do proporcji 8-) U nas dopiero 4 masa się szykuje 8-)
W Chełmie powstał pozytywny klimat rowerowy, nie ukrywam, że zawsze staiałem Lublin jako wzor. Od pewnego jednak czasu mam wrazenie, że jesteście podzieleni, być może to tylko takie moje spostrzeżenie... Z tym zaproszeniem to powaga. "Kali" deklarowal mi osobiście, że przyjeżdża bo podobaja mu się widoki i ...chełmianki 8-)
Trasa nr 3 bardzo fajna. A może przejedziemy przez cały deptak od strony Placu Litewskiego (oczywiście o ile jest to możliwe ze strony organizacyjnej, a nie wiem czy tam jest zakaz jazdy czy nie ma)?
Po deptaku jest zakaz jazdy rowerem, więc jazda nim od początku do końca odpada, ale ze Świętoduskiej chyba można zaryzykować wjazd Smile
Oczywiscie potwierdzam moj udzial w chelmskiej masie krytycznej,Bedzie dobrze Big Grin
1 lub 3. tylko w 3 po całym deptaku może się nie udać - pare rowerów przejedzie, ale kilkadziesiąt na pewno będzie mieć problem chyba że pojedziemy jak pielgrzymka - na raty małymi grupkami ;-)
heh nie wiem czy udałoby się z tymi grupkami, a nie ma si ę co narażać z tym przejazdem przez cały jeśli jest zakaz. oczywiście dalej podtrzymuje chęć pomocy jeśli zajdzie taka potrzeba więc jak coś to piszcieSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6