Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Orientuj się rowerowo - rekreacyjna impreza na orientację
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Serdecznie zapraszamy na rowerową imprezę na orientację w Starym Gaju.
Zadaniem uczestników będzie odnalezienie jak największej ilości punktów kontrolnych ukrytych w lesie, przy pomocy specjalnej mapy.
Uczestnicy poruszają się po lesie rowerami.
Chętnym proponujemy wstępne szkolenie z orienteeringu , czyli posługiwania się mapą w terenie.
Impreza odbędzie się na dwóch trasach:
- rekreacyjnej (dla wszystkich chętnych)
- familijnej (specjalnie dla dzieci ! pod opieką dorosłych oczywiście)
Przewidujemy drobne nagrody losowane wśród uczestników, pamiątkowe dyplomy oraz oczywiście imprezę integracyjną przy ognisku
Zapraszamy do zabawy :mrgreen:
Szczegóły na stronie głównej:
http://www.rowerowylublin.org

Impreza organizowana jest wraz z Klubem Imprez na Orientację "Inochodziec", dzięki wsparciu Urzędu Miasta Lublin.
Warto dodać, że to chyba pierwsza nasza konkursowo wygrana dotacja w historii RL ;-)

Prośba do wszystkich Stowarzyszonych i Forumowo związanych ze Stowarzyszeniem o pomoc w organizacji tej imprezy :!:
Na moment obecny - przede wszystkim potrzebujemy uczestników :!: :!: :!:

Prośba więc do wszystkich o rozpowszechnienie info o tej imprezie i zaproszenie znajomych (nieznajomi też zresztą mogą być ;-)). Może znacie jakieś instytucje, organizacje, jakiś ludzi, którzy mogliby się w to włączyć lub w swoim środowisko rozpromować tą rowerową imprezę orientacyjno - piknikową.

Czekam na info i namiary.

I zgłaszajcie się sami również ;-) Impreza będzie przednia, kiełbaski smaczne ;-)
Monika napisał(a):I zgłaszajcie się sami również ;-) Impreza będzie przednia, kiełbaski smaczne ;-)

no i nauczycie się jak się nie pogubić w Starym Gaju ;-)

jeszcze dodam, że impreza jest bez wpisowego, ale KONIECZNA jest wcześniejsza rejestracja na stronie (na głównej stronie RL jest formularz zgłoszeniowy), ponieważ dla każdego uczestnika przygotowujemy pakiecik startowy: mapy, kiełbaski itp :mrgreen:

ilość miejsc ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy, aczkolwiek prosimy o przemyślane decyzje :-D
Świetna sprawa , wolne w robocie muszę kombinować i ogłaszam, że tanio skóry nie sprzedam 8-)
Ja proponuje wydrukować ulotki z tą informacją i rozdawać na ścieżce, lub koło tamy nad zalewem, każdemu rowerzyście.
tak zamierzamy robić ;-)
To ja tradycyjnie mogę dać informację o imprezie w MMLublin :-) . Poprzednie dwie tam się podobały, a mi nawet się oberwało odnośnie ostatniej, że ogłoszenie było za późno, że słabo widoczne i ten czy tamten za późno się zorientował... :-P :-P :-P

Słusznie zakładam, że ktoś z aparatem do czegoś ewentualnie się przyda... :-> ?
Ja chętny do rozdawania i z aparatem na imprezie.
mamut77 napisał(a):To ja tradycyjnie mogę dać informację o imprezie w MMLublin :-) . ?

suuper, pewnie że wrzucja, dzięki :mrgreen:
wszelkie aparaty oczywiście mile widziane :mrgreen:
Jak długi dystans będzie do pokonania w kategorii familijnej? Ewentualnie, ile hektarów lasu trzeba będzie przeczesać?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8