Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Okrążamy Lublin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
jednym z pomysłów jest stworzenie 3 pierścieni wokół Lublina- oto pierwszy - jednodniowy:
http://www.bikemap.net/route/635112
jak myślicicie, czy warto by było zrealizować pomysł ( 3 coraz większe perścienie -kończąc na , myślę 3 dniowym objeździe województwa)- podajcie swoje oceny i poglądy na ów temat
Pierwszy ring to ok. 200 km- mógłby przypadać na początek września lub koniec sierpnia
Ten dojazd na pętlę w obie strony trasą na Lubartów zamieniłbym na drogę 809 na Starościn - dużo mniej świrów na trasie. No i koniecznie włączyłbym w to Kozłówkę.

EDIT: Coś takiego powiedzmy wstępnie:
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Ja się wstępnie piszę. Dystans dla mnie kosmiczny,ale jak miałbym zwalniać grupę,albo zwyczajnie wymięknąć to bezproblemowo wrócę do Lublina i będę się cieszył z tego co ujechałem.

A odnośnie trasy to generalnie wymagań brak- takie bez większego ruchu byłyby rzecz jasna lepsze.
Hej ,trasa oczywiście Leszka ,można niewielkie poprwki nanieść -głównie by po asfalcie było,tempo dostosowane...Proponuję termin 29.08. -niedziela godz.10:00.
Rafał 100^% dasz radę-to nie wyścig ,a 1 obwodnica Lublina :mrgreen: i popasy robimy 8-)

haladinho

...
Hej jak Paweł nic przeciwko nie będzię miał to organizujemy(nie żadną konkurencję ) ale po prostu w drugim terminie:,(1 złoty 99) 21-08 a ja swój grosik 29-08. I tak by powstało 2 :mrgreen: złote. oczywiście szukam chętnych ,z całym szacunem dla Pawła :lol:
Mnie nogi i płuca bolą na samą myśl o ustawce z działu sportowego.
kicior napisał(a):Mnie nogi i płuca bolą na samą myśl o ustawce z działu sportowego.

Ano.., najgorzej jak ktoś strzeli daleko od Lublina, wtedy to dopiero masakra.

BADEVIL

Bart: nie dramatyzuj kto jak kto ale Ty to parę masz tam gdzie trzeba więc i dookoła Polski spokojnie śmigniesz :mrgreen:
jeśli wszystko dalej aktualne na 29.08 to ja wstępnie się piszę, oczywiście jeśli można:pSmile
Stron: 1 2 3 4 5