Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Przerzutka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

haladinho

...
Za ile ta przerzutka? Wydaje mi się że jest chyba lekko skrzywiona, chyba że zdjęcie zrobiłeś pod kątem, stąd taki efekt.
Podobna jest do tej o jakiej marzę, tylko tamta ma napis SIS.

BADEVIL

Bart ma całkowitą rację te zdjęcia musiały być robione z jakiejś dziwnej perspektywy albo ten sprzęt wygląda tak jak by ktoś:
  • jechał po polu - żniwa niebawem i nie było snopowiązałki
  • celowo wkręcił w ta przerzutkę snopek słomy – bo ładnie jest wyczyszczona
  • nakurwił na pedały z całej siły – dlatego mamy fragmenty łańcucha.

Dodatkowo te trybiki wyglądają jak po wizycie u stomatologa amatora, więcej ubytków niż plomb.
Bart napisał(a):Za ile ta przerzutka?.
Ty się nie zastanawiaj tylko bierz! To wszystko jest w takim ładnym czarnym kolorze, że do Twojego niebieskiego roweru będą pasować. :mrgreen:
Przeca wiem, nawet hak mam czarny, dlatego jestem bardzo głęboko zainteresowany, tylko że kurde chyba rzeczywiście ta przerzutka jest krzywa.
Bart - pytałeś sprzedawcę czy ten sprzęt użytkowała kobieta?
Bo wiesz jak kobieta to nie wiem czy sprzedawca nie policzy drożej bo wtedy rozumiesz,że sprzęt mniej zniszczony.
Ja myślę, że przerzutka nie jest krzywa tylko Paweł zdjęć nie umie robić ale jakby podpytał tu na forum fotografów co to mają drogi sprzęt to by go nauczyli porządne zdjęcia robić.

haladinho

...

BADEVIL

Bart: Chłopie kupuj najwyżej jak coś nie tak będzie na rogu Ruskiej i Świętoduskiej jest kamień drewniany. Weźmie się tą przerzutkę tym kamieniem łupnie tu i tam, na pewno przez to zyska na wartości.

To wszystko posmarujemy "Hipolem" smar hit czasów PRLu ostatnio dość mocno promowany na tym forum. Najwidoczniej użytkownicy lobbują wejście na rynek nowego potentata smarowideł do ciągników.
Hmmm....., chyba się nabijacie ze mnie, nie jestem do końca przekonany, ale boję się że Wieśko sprzątnie mi sprzed nosa..

A tak w ogóle, haladinho Ty masz rower???
Stron: 1 2