Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jak reagować na chamskie zachowania uzytkowników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

felek

Czegoś tu nie rozumiem, troll jakim jest grOndi jeszcze przedwczoraj wyzywał nas tu od "ciot i cweli" groził mi "pizdą pod okiem" a teraz jakby nigdy nic przyjeżdża na ustawki?! Ja sobie nie wyobrażam żebym mógł z kimś takim jeździć. Gość wziął się nie wiadomo skąd chyba z dupy i łamie wszelkie zasady obycia społecznego, zachowując się jakby dopiero co wyszedł z obory. Posty z tamtego wątku zostały usunięte, ale troll został. Musiałem więc napisać tego posta, żeby każdy z forumowiczów wiedział z kim ma do czynienia. Miejsce buraków jest na polu.

Sorry za OT

haladinho

też się dziwię że mu ktoś opony nie przeciął jak był 30 km od domu... dziwne to to. Jak się chłopak rwie do roztrząsania gnoju to niech się tym zajmie, ale na ustawki niech nie przyjeżdża.
..to i ja dołożę swoje "5 groszy".
zauważyłem,że niejaki grondi czy jakiś inny cham /bo inaczej takiego nazwać nie można/ ma w podpisie "rks motor" - a kim są ,czy też właściwie czy są kibole motoru ???
- kupa dresiarstwa,chamstwa, buractwa i nic ponadto
Chłoptaś jest tak pusty,że przekleństwa nawet z błędami piszę.
Nie wiem jak wygląda i nawet nie chcę wiedzieć ale wnioskuję po wpisie,że jest to mało skażona procesem myślowym twarz i bardzo stęskniona wiedzy,nawet tej jak poprawnie piszę się wulgaryzmy.
Tyle ode mnie
Chamstwo,buractwo trzeba tępić jak chwasty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mariusz-Finch napisał(a):...ale wnioskuję po wpisie,że jest to mało skażona procesem myślowym twarz i bardzo stęskniona wiedzy...

całkiem niedawno zamieścił na forum link do swojego profilu :mrgreen:

http://nk.pl/profile/10692019/gallery/album/2/12
Słuchajcie Panowie, a może uda się go jakoś ucywilizować. W najmniejszym stopniu nie pomniejszam chamskiego zachowania gr0ndiego, ale na moje ostrzeżenie które otrzymał odpowiedział z przeprosinami. Powinien też uczynic to w stosunku do tych, których obraził.
Można do tej sprawy podejść dwojako:
1. "Wylać dziecko z kąpielą" i uczynić to co proponujecie. Jaki efekt osiągniemy? - sami na to pytanie możecie sobie odpowiedzieć
2. Spróbować zobaczyć dzieciaka, który być może wyrósł z takiego środowiska, gdzie posługiwanie się takim językiem nalezy do normalności, ale który ma w sobie potencjał dobra. I z tym dobrem coś można zrobić. Takim się pokazał na wczorajszej ustawce. Co gr0ndi będzie chciał zrobić z szansą jaką mu dałem sam zdecyduje. Piszę w ten sposób bo to ja po ostrzeżeniu, które mu dałem zaprosiłem go na ustawkę.
Witajcie
Jest to mój pierwszy post i chyba zarazem ostatni post.
Obserwuję to Forum od dłuższego czasu (8 miesięcy) i szukałem ludzi, z którymi dało by się pokręcić bez względu na "wyznanie , kolor skóry czy poglądy polityczne". I rzeczywiście są tu tacy. Dzisiaj jednak zauważyłem coś co mnie odrzuciło. Grupa, która mieniąc się "światłymi" miesza z błotem kogoś kogo jak sam twierdzi nie zna. Ja widziałem tego Posta, w którym kolega gr0ndi "przedstawił się użytkownikom forum" - świadczy to tyko o nim. Ale dużo gorsze jest to jak zachowali się felek, haladinho, Mariusz-Finch. Pokazaliście jak małostkowi jesteście i jak nie potraficie wznieść się ponad swoje zadufane ego. Tamten post przeszedł bez echa i tak powinno zostać, a dzisiaj to wasza trójka bawi się w "rozrzutnik do gnoju" podnosząc coś co powinno być załatwione przez admina w postaci upomnienia , bana lub usunięcia użytkownika z forum. Wielki szacun dla Jurka z tego co widzę on śledzi forum bardzo dokładnie i widział tego posta, nie przeszkadzało mu to w pojechaniu na trasę z gr0ndi-m. A ponowie nawet nie rozważyli opcji z możliwością taką ze gr0ndi zostawił zalogowanego kompa na forum i ktoś dla żartu albo na złość wpisał takiego posta. Pozdrawiam wszystkie otwarte umysłu tego forum. Do zobaczenia na trasach.

felek

Jurek S napisał(a):Jaki efekt osiągniemy?
Ja myślę, że efekt będzie taki ,że na ustawki będą przyjeżdżali tylko cywilizowani ludzie. Na forum jest sporo ciekawych osób więc nie nie widzę powodu, żebym musiał jeździć akurat z nim.

bezpieka napisał(a):Ale dużo gorsze jest to jak zachowali się felek, haladinho, Mariusz-Finch

...post przeszedł bez echa i tak powinno zostać,
Zachowaliśmy się adekwatnie do sytuacji, bo użyszkodnicy tacy jak grOndi psują atmosferę na forum.
Z tego co widzę w profilu grOndi jest już pełnoletni i musi brać odpowiedzialność za swoje słowa. Jeśli zostawimy to tak jak jest, to chłopak dojdzie do wniosku, ze może napisać co mu tylko przyjdzie do głowy, zmieszać ludzi z błotem - później powie sorry i wszystko będzie OK, ale nie będzie. Ja trollom mówię stanowcze NIE! i mam nadzieję, że nasze drogi się nie zejdą.
Jednak nie ostatni post.
Felek
Jurek sprawę załatwił w sposób najlepszy z możliwych.
Nie chcesz TROLI na forum - pozwól to załatwić Administratorowi. Jeżeli będziesz jątrzy i roztrząsał to będzie to "młyn na wodę" kolejnych troli. Poza tym było tą sprawę załatwić pod postem gr0ndi-ego i tam było na to miejsce, a nie pod postem ze świetnej ustawki po bardzo fajnej trasie, której zazdroszczę wszystkim jej uczestnikom. Do tego mam obawy co do zgodności z prawem działań haladinho. Z tego co wiem to nick jest zgodnie z wykładnia SN, tak samo traktowany jak imię i nazwisko więc prezentujesz publicznie wizerunek osoby "bez jej zgody" i do tego w złym świetle. Abyś sobie biedy nie napytał takimi działaniami.
haladinho napisał(a):też się dziwię że mu ktoś opony nie przeciął jak był 30 km od domu... dziwne to to. Jak się chłopak rwie do roztrząsania gnoju to niech się tym zajmie, ale na ustawki niech nie przyjeżdża.

Paweł, przepraszam, miał być tylko usunięty skan posta gr0ndiego, jako, że wcześniej cały jego post został usunięty przez Admina. Jeżeli możesz to przywróć tamto zdjęcie

felek

bezpieka napisał(a):Poza tym było tą sprawę załatwić pod postem gr0ndi-ego i tam było na to miejsce, a nie pod postem ze świetnej ustawki
Pod postem grOndiego apelowałem właśnie o bana dla tego użytkownika i nie wdawałem się w dyskusję, bo myślałem, że będzie to załatwione tak jak należy, ale skończyło się tylko na ostrzeżeniu. Gdyby dostał bana, nie było by teraz tego wątku

pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4