Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witajcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam na imię Rafał. Na rowerze szukam odprężenia po obowiązkach dnia codziennego. Przy okazji staram się pokazać ten model spędzania czasu moje domowej trujcy. Ograniczony czas nie pozwala mi się bawić w kolarstwo w jakimś ogromnym zakresie, ale w sezonie staram się 1,5h tygodniowo wygospodarować. Moja zabawa trwa tak od 1992 z przerwami w zimie.
Wasze ustawki to bardzo fajna baza o trasach wokół Lublina, z której często korzystam podglądając jako gość.
Życzę wszystkim dobrych km nawijanych na gumy i ciekawych tras zdobywanych samodzielnie i w grupach.
bezpieka napisał(a):Ograniczony czas nie pozwala mi się bawić w kolarstwo w jakimś ogromnym zakresie
Witaj. Tu prawie wszyscy nie bawią się w kolarstwo w ogromnym zakresie. Po prostu jedni lubią jazdę rowerem rekreacyjną, a inni bardziej intensywną, a dla mnie bez względu na powyższe inspiruje jazda w grupie.
Może się skusisz i posmakujesz?
Witaj bezpieka. Ideą wyjazdów typu rekreacyjnego, jest że liczba wyjeżdżających zgadza się z liczbą powracających (tych samych) :-D .
Zazwyczaj podawany jest dystans więc możesz ocenić czy będzie na Twoje siły. Przyjeżdżaj na ustawki.
Witaj i nie zrażaj się do Nas. Dziś był upał co pewnie wpłynęło, że atmosfera na forum też trochę się podniosła ;-)
Dlatego wszystkim polecam zimny prysznic na noc :mrgreen:

Pozdrawiam
Dzień dobry bezpieko. Ale masz nick, normalnie tylko się bac :mrgreen:
WYTAMY!