Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14 czerwca - godz. 17 LKJ.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Myślę, że zdążę
Wielkie Dzięki za wspólny, niedzielny wypad poza miasto Wink dobrze że nam pogoda dopisała :-D
Uff dotarłem. Z jazdą po mieście równiutkie 7 dyszek mi wyszło :mrgreen: Dzięki wszystkim za wspólną jazdę. Pozdro ;-)
dzięki wszystkim za jazdę, ja do 6 dyszek dokręcałam w koło pacu zabaw :lol: jutro się chyba nie ruszę 8-)
U mnie bez dokręcania :-D wyszło 63 km. Trasę zmodyfikował nam wiatr bo w newralgicznym momencie stwierdziłem, że nie wart cisnąć cały czas pod (Palikije, Motycz) i wykręciliśmy na Niedrzwicę. I zrobił się z tego sympatyczny wypad jw. :-D
Zdjęcia już załadowane. Trasa trochę okrojona bo włączyłem śledzenie już za Węglinkiem
http://gpsies.com/map.do?fileId=wqbdygzkozxqutjv
Będę musiał chyba przestawić sobie licznik, bo mi wyszło jedynie 55,1 km ;-)
Zebrało się nas 6 osób, a Krzysiek się martwił, że będzie musiał jechać jedynie w towarzystwie muzyki, bo inicjatywa jego zostanie zignorowana. Jak widać - jest sporo ludzi, którzy tylko czekają na sygnał wyjazdu.
Skroiła się bardzo przyjemna wyprawa. Dzięki :-)
Asiu... musi boleć ;-) ... ja dzięki temu swój najdłuższy wyjazd do tej pory pamiętam :-D
Wieśko napisał(a):Asiu... musi boleć ;-) ... ja dzięki temu swój najdłuższy wyjazd do tej pory pamiętam :-D

etam, wystarczy dobry masażysta/masażystka :-D