Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: rower
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam

Wlasnie kupuje rowerek: cena: 800-1000, MTB, ale taki zebym mogl czasem normalnei pojechac szosa - rower jako srodek transportu, a nie tylko na ostra jazde po lasach.

Bylem w kilku sklepach i wyglada to tak: W deca sa rockridery - 5.2 za 1000zl i tanszy 5.1(albo 5.0). Mam w domu jeden rower z deca i daje rade. Daja darmowy przeglad w terminie 3 miesiecy od zakupu, nie ma mozliwosci zmiany osprzetu, a opony sa konkretnie terenowe. U Witeski w takiej cenie trudno jest w ogole cos dostac, jakas merida byla. Na wigilijnej sa authory i daja darmowa regulacje do roku czasu od zakupu. Na Zana daja jakies prezenty. W 2 sklepach pod zamkiem byly unibike mission za 1020 i 1000.

Znalazlem przez allegro sklep w lublinie na Zwiazkowej, gdzie unibike mission jest za 840zl, nie wiem jak wyglada serwis, ale jakis jest. Do tego sprzedawca powiedzial, ze np. jakbym chcial inne pedaly, albo opony to nie ma problemu.

Byc moze gdybym powiedzial w sklepie, ze mam mozliwosc kupienia w takiej cenie, to by mi wpuscili, ale to dopiero jutro podzwonie, popytam.

Za trekingami bardzo sie nie rozgladalem, nie wiem jak to wyglada.

Link do sklepu z Zwiazkowej:
http://allegro.pl/show_user_auctions.ph ... view=1&p=1

Na osprzecie(przynajmneij na tym nowym) w ogole sie nie znam, wiec sam nie jestem w stanie porownac rowerow.

Zastanawiam sie czy np. nie kupic troche tanszego rowerka, a za zaoszczedzone pieniadze spd.
Witam,
w tej klasie cenowej każdy grosz mniej na rower pociąga za sobą pewne konsekwencje, rozsądnym minimum MTB to rockrider 5.2. Spd to świetny wynalazek, ale może poczekać parę miesięcy, jak zbierzesz mamonę. Przyzwoita rama, niezbyt oszałamiające ale bezproblemowe komponenty.
Jednak należy zadać jedno pytanie: czy na pewno MTB? Crossem poradzisz sobie w prawie każdym terenie, a większe koła dadzą przewagę na asfalcie.
Z nowych to np. taki:
http://allegro.pl/item1178647306_mongoo ... it_30.html
Jeśli nie boisz się używanych to popatrz na aukcje, może znajdziesz jakąś okazję. Ile masz wzrostu?
Przykład ciekawego rowerka:
http://allegro.pl/item1177072536_radon_ ... 000km.html
realnie musiałbyś na niego wydać ok. 2k...
Jakbyś mógł podać rozmiar ramy to bym znalazł coś dobrego :-)
Ten radon crossowy bardzo ładny. Poza tym od bikestyka- dobry sprzedawca, kupywałem od niego przełajkę i jestem zadowolony z tego jak mi przygotował rowerek, łącznie z wysyłką. Biorąc pod uwagę cele jakie sobie wyznaczyłeś to ja bym go łyknął.
Nie wiem czy w koncu nie zdecuduje sie na rr5.2. Podejde jeszcze na wojciechowska - moze unibike mission nie powala, ale moze akurat zlapie cos fajnego, w cenie jak z allegro.
Dlaczego ten upór w chęci kupna nowego sprzętu Confusedhock: ? Przykładowo jak masz rr 5.2 na acerze, to używkę masz na deore, nie mówiąc już o amortyzatorze, np. ten no-name z rr kontra rock shox.

Nadal nie podałeś swojego wzrostu: traktuj nas poważnie.

A jeśli chodzi o sklepy stacjonarne: nie kupisz tam nic taniej jak w necie, pawie zawsze przepłacasz, a sprzedawca często wciska kit.

Sam żałuję, że nie kupiłem używki.

Pozdrawiam.
Ja niedawno kupowałem rower na Związkowej, który też był wystawiony na Allegro. Cóż mogę powiedzieć: wszystko, a więc i obsługa gwarancyjna taka jak przy normalnym zakupie w zwykłym sklepie, więc bez obaw. Poza tym mają tam naprawdę dużo rowerów. Mogę też polecić 2 hurtownie, gdzie sprowadzają co chcesz i dają niezłe rabaty - w razie zainteresowania służę na priv.
Hej Kolosek, Jabol bardzo dobrze mówi. Dobra używka jest warta kupna. A ten radon to dobra używka. Trochę się uczepilem radona ale strasznie mi się podoba. No i te magury...
Prawdziwy Kolos musi mieć hydrauliki ;-)
Ifson, weź się ogarnij. Co to jest? Za tysiaka można mieć już coś porządnego i na kasecie.
Stron: 1 2 3