Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Dzwoniłem do PPN. Wstępnie poinformowali mnie, że termin na ognisko jest wolny. Czekam na potwierdzenie rezerwacji wysłanej mailem. Zastanawiam się nad ścieżkami, o których mówił tkt. Wstęp jest płatny (5zł/osoby) i przy grupach większych niż 10 osób potrzebny przewodnik. W mailu zgłosiłem, że gdyby co będziemy poruszać się grupami <10. No i po kładkach z zasady nie można jechać rowerem (można prowadzić) Jest ciekawy szlak rowerowy (pętla) od miejsca ogniska (ok 25km) tak więc to plus powrót może wystarczy? Weryfikacja planów nastąpi po imprezie :-D .
Przygotowanie ogniska jest płatne, ale to wyjdą jakieś grosze. Żeby nie bawić się w zbieranie pieniędzy podczas wyjazdu proponuję dokonanie wpłat na konto. Będzie to również potwierdzenie udziału w wyjeździe.

Konto do wpłat
81 1140 2004 0000 3502 3290 3323
Jerzy Storczyk
Lublin
W tytule przelewu wpisujemy:
Pożegnanie lata, nick, kod noclegu (A,B,D)
Kwota = proponuję ujednolicić do 30zł/nocleg (ja nocuję za 25) i w tym zmieści się ognisko.

Dokładne rozliczenie przedstawię po imprezie i zdecydujemy co zrobić z resztą jezeli zostanie.
Proponuję też, żeby podstawowy prowiant na ognisko każdy wziął ze sobą. Przy takiej grupie trudno robić zrzutę i kupować kiełbasę, tudzież inne rzeczy :-D
Co znaczy nocleg A, B lub D?? Przekopałem się przez cały temat i dalej nie wiem... Ratunku!! Pomocy!! :mrgreen: Niechże mi kto wyjaśni o co tu kaman.
Na mapce tkt są oznaczenia noclegów, i w tym samym poście opisy tych noclegów. Poprzednia strona tematu
Jurek S napisał(a):...kod noclegu (A,B,D)...
w wielkim skrócie:
A- agroturystyka za 25zł
B- agroturystyka za 30zł
warunki adekwatne do ceny, odległość od ogniska ok 5km
D- dom noclegowy sióstr Nazaretanek za 25zł, warunki są dobre i blisko ogniska (2km) i ten bym najbardziej polecał.

Myślę, że spokojnie zmieścimy się w noclegach za 25 czyli A lub D. Kładek bym nie odpuszczał bo to rodzynek wyjazdu. Na 99% na kładkach o tej porze roku będziemy tylko my, nawet w sezonie jak się spotka tam 5 osób to znaczy, że to dużo :mrgreen:
Wiem, że to mój drugi post po kolei ale luźno w temacie.
Pokazali w TVP info fragment naszej trasy w wersji hard
Dziwna sprawa :-P Nagle jak co do czego doszło to wszyscy chcą na nocleg do sióstr.
W tej chwili, potwierdzili, wpłacili i tylko na ten nocleg

Nocleg u sióstr
1. Jurek S
2. Bart
3. Paweł K
4. Mariox
5. Szymek_sq
6. Endriu68 (barbapapa)
7. Iwona
8. perceive
9. Arek
10.holden
11.Baja
12.kopytkoikolpak
13.patkos
14 piotrekgp
15.Żwirek
16.michałbrodowski
17.Wieśko
18.Rafik80
19.ArtiArt
20.Pasibrzuch
21.msl
22.Tom
23.ókasz
24.zrzędziątko
25.haladinho
26.enigma
27.Aga84
28.Joseph
29.Jozeph
30.mcgyver




Nocleg A lub B

1. Kola
2. Karolina
3. Paulina
4. August
5. Wawerka

Nocleg własny
1. tkt
2. córa tkt

Właśnie dzwoniłem do sióstr, jest 27 miejsc i (może nie powinienem tego pisać) ale cały dom będzie dla nas. Siostry mają oddzielny dom.
Tak że kto chce u sióstr to niech się pospieszy
Mogłem o kimś zapomnieć kto mi potwierdzał podczas jakiejś ustawki więc prosze przypomnieć.
Jurek S napisał(a):...Właśnie dzwoniłem do sióstr, jest 27 miejsc i (może nie powinienem tego pisać) ale cały dom będzie dla nas. Siostry mają oddzielny dom....
A jednak będą poogniskowe śpiewy :mrgreen: Juz mi się podoba :->
Proszę śledzić powyższą listę bo będę ja rozszerzał w miarę jak będą potwierdzenia. Acha. I proszę wpłacać po 30 zł. (mimo, że u sióstr jest po 25) Będzie na ognisko, żebym nie zbierał, a i w ten sposób ujednolicilibyśmy koszt udziału w imprezie. Tak jak pisałem wcześniej po zakończeniu imprezy zrobię rozliczenie, które przedstawię na forum.
Mam już potwierdzenie rezerwacji terminu ogniska jak również od leśniczego, że będzie wszystko przygotowane (drewno, kijki) Oby nam tylko pogoda sprzyjała, ale już nie ma odwrotu :-D
Czy jeśli ktoś się nie deklarował wcześniej, ma jeszcze szansę dołączyć do waszego grona? :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22