Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

zrzędziątko

No właśnie, właśnie

Ja również chciałam zadać kilka techniczno-babskich pytań:
1) czy w tym dodatkowym pokoju siostry również przygotują łóżka, czy tylko podłogę Big GrinBig Grin
2) czy trzeba śpiworki
3) czy będziemy mieć dostęp do jakiejś kuchni, ewentualnie czajnika z wrzątkiem
To jest dom rekolekcyjno-wypoczynkowy więc normalnie łóżeczka razem z pościelą, także w tym dodatkowym pokoju. Podobno to bardzo przyjemna sala (jak powiedziała przełożona) więc może sam się tam rzucę, a może jakas grupka będzie chciała tam byc razem. Myślę, że jakis czajniczek a może kuchnia też się znajdzie.
No i oczywiście Panowie na lewo, Panie na prawo :-D
taaa :lol:
Jurek S napisał(a):To jest dom rekolekcyjno-wypoczynkowy więc normalnie łóżeczka razem z pościelą, także w tym dodatkowym pokoju. Podobno to bardzo przyjemna sala (jak powiedziała przełożona) więc może sam się tam rzucę, a może jakas grupka będzie chciała tam byc razem. Myślę, że jakis czajniczek a może kuchnia też się znajdzie.
No i oczywiście Panowie na lewo, Panie na prawo :-D

hehe, ale się wkopaliśta :-P , my tam tam mamy koedukacyjny 5-osobowy apartament z łazienką z włoskimi kafelkami, dżakuzi, telewizorem 50-calowym i lodówką pełną szampana :lol:
Wawerka napisał(a):telewizorem 50-calowym
A ja myślałem że jedziemy coby na rowerach jeździć :d
szymek_sq napisał(a):
Wawerka napisał(a):telewizorem 50-calowym
A ja myślałem że jedziemy coby na rowerach jeździć :d

ooojjjj Szymek, nie samym rowerem przecież człowiek żyje ... 8-)
Osoby które są zainteresowane przewozem bagażu proszone są o przybycie na miejsce zbiórki 15 minut godziny przed ustalonym czasem czyli 8:45
A myślicie, że wyjazd ruszy punktualnie? Bo nie wiem czy wyjeżdżać z domu o 7:15 czy o 7:30? 8-)
Rozwaliła mnie prognoza pogody - rano ma być 3-4 stopnie :mrgreen:

PS. Fajną mam kiełbasę na ognisko, taką prawdziwą, nie sztuczną! :mrgreen:
mcgyver, będziesz miał motywację do szybszego pedałowania, żeby się rozgrzać Smile
mcgyver napisał(a):A myślicie, że wyjazd ruszy punktualnie? Bo nie wiem czy wyjeżdżać z domu o 7:15 czy o 7:30? 8-)
ja stawiam, że idealnie punktualnie to na pewno nie Wink

mcgyver napisał(a):Rozwaliła mnie prognoza pogody - rano ma być 3-4 stopnie :mrgreen:
PS. Fajną mam kiełbasę na ognisko, taką prawdziwą, nie sztuczną! :mrgreen:

no to temperatura idealna, żeby się kiełbasa nie zepsuła w plecaku/sakwie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22