Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Dzienks wszystkim za niezapomniany i pełen wrażeń weekend...

Nie sposób wymieniać po kolei bo trzeba by cała listę uczestników podpiąć (nie zapominając o szeroko rozumianej obsłudze technicznej Wink Każdy z nas przyczynił się do stworzenia niepowtarzalnego klimatu i jeszcze długo będzie można wspominać przepedałowane wspólnie kilometry, przegadany i przeimprezowany czas..

Nie licząc fallstartu ;-) i paru łazanów po drodze :mrgreen: to z tego co wiem trasa przebiegłą bezkolizyjnie i bezusterkowo !!! i to też cieszy Smile

Raz jeszcze wielkie dzienki.. i chociaż lato pożegnane i sezon oficjalni zakończony to smarujcie łańcuchy na kolejne wyprawy..


DO ZOBACZENIA W TRASIE!!!
Ja i Iwona również dziękujemy.Trasa super no i wszystko super. Jest co wspominać i co zapominać i z czego się poprawić . Pozdrawiam.
Dziękuję wszystkim za wyjazd. Mina Jurka bezcenna na widok urodzinowej niespodzianki.
Jurek w powietrzu, widok bardzo rzadki, ale Bart to chyba jeszcze mniej widziany (i dodam że mało mu było, chciał jeszcze :!: :!: :!: )


A tu kilka fotek:
http://picasaweb.google.com/piotrekgp/P ... eLata2010#
W tamtym roku nie byłem na imprezie, więc tego roku nie mogłem już odpuścić. Dzięki Tomkowi nie można się było nudzić. Bardzo ciekawe dróżki z odcinkami przepraw błotnych. Mnóstwo kilometrów przejechanych w świetnym towarzystwie, któremu za wspólną jazdę dziękuję :-)
Wreszcie doszłam do siebie hehe i chciałbym Wam Wszystkim z Jurkiem na czele
podziekować za wspaniałą wycieczke, widok wielkich obszarów torfowisk i bagien oraz ekstremalne kładeczki w Poleskim Parku Narodowym poprostu bezcenny :!:
aha i jeszcze chciałam podziekować koledze, który motywował na trasie Świdnik-Lublin choć kolana sie mocno odzywały Undecided ale dojechałam. No ale nic nie przebije zabawy przy ognisku było poprostu świetnie i rzeczywiście Tom ma racje z tym zespołem działającym przy Stowarzyszeniu ;-) Pozdrawiam
Również dziękuje za świetny wyjazdSmile
Muszę przyznać, że dzięki Wam, zauroczyła mnie LubelszczyznaWink

Ps. A mnie nic nie boli :mrgreen:

zrzędziątko

No to w końcu czas na zrzędziątko Wink
Poweekendowych wrażeń mam w sobie mnóstwo więc długo by pisać, spróbuję to jakoś zgrabnie wypunktować, by was nie zanudzićSmile
1. Świetna spora ekipa - w końcu miałam okazję was troszkę lepiej poznać, pogadać, zapamiętać kilka imion i usiłować przyzwyczaić się do Waszego wyglądu bez kasku na głowie Big GrinBig Grin Niektórzy są nie do poznania
2. Żadnych usterek Big GrinBig Grin
3. Piękna przyroda! (Jurek czemu mnie nie zabrałeś na taki piękny zachód ;( ) - koniecznie muszę do Wytyczna zatem wrócić, by zobaczyć takie zjawisko na żywo!
4. Warunki mieszkalne - luksus (zresztą jak to zwykle w przyzakonnych noclegowniach bywa)
5. Ognisko - następnym razem potrzebne są jakieś gitary i choć jeden tekst, bo z pamięcią u nas słabiutko .. a te rosyjskie pieśni, eh ... A jak pięknie ktoś rozpalił to ognisko Wink Dziękujemy bardzo!!!
6. Kładki - niesamowita sprawa, choć jedna brzoza mnie zahaczyła, bym została przy niej na dłużej Big Grin Big Grin
7. Błoto - chyba główna atrakcja tego wyjazdu - w życiu bym nie pomyślała, że rower jest w stanie tyle go przyjąć, a to wydłubywanie błota spod błotników - bezcenne doświadczenie
8. Pogoda - jak na zamówienie
9. Piosenka wyjazdu: MOTOOOOR!!! MOTOOOOR!!!
10. Hasło wyjazdu: MOCNO NA PEDAŁY! oraz NA KÓŁECZKO! Ten kawałeczek ze Świdnika do Lublina to jakaś masakra była, ale w metodzie "na kółeczko" rzeczywiście coś jest

Starczy
Ela

PS. Normalnie mogę żegnać tak lato co rok Wink
No cóż. Przyjdzie nam teraz czas kiedy trzeba bedzie się zmierzyć ze śniegami :-) i trochę porozmyślać o szalonych planach na lato. :mrgreen:
To ja proponuję narty biegowe - świetny zamiennik roweru na zimę :mrgreen:
jaki zamiennik...? na rowerze jeździ się cały rokSmileSmileSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22