Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Jeśli nie będzie bardzo zimno w nocy ( do 2 stopni myślę tak na oko..) to mogę spać w namiocie. Pomijając temperaturę nie ma dla mnie żadnego problemu.
Jeśli to będzie termin październikowy to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że się z wami nie będę bawił na tym wyjeździe. A chciał bym być z wami na pożegnaniu tego lata.

Pozdrower
hey! co do trasy z pierwszego dnia to o odcinek ze Starej Wsi (tam mieszkam) do Datowa (jezioro) biegnie całkiem inaczej jak jest namalowane na mapce, jedzie sie tam przez Stara Wieś- Kolonia, potem będa tam trochę podmokle łąki i mały kanałek przez który przenosi sie rowerki po balach czy deskach ( Magda, Karola i Paweł maja już w tym wprawę :mrgreen: ) ale wszystko jak najbardziej do pokonania, jak będzie trzeba przejadę się tam i zbadam teren. No i ja chyba się dopisuje do listy, co do terminu jeszcze nie wiem... :-)
Wstępnie jadę na obu terminach, jak jest tylko możliwość dołączyć do listy wycieczkowej.
mam niusa.
mietułka nie przejezdna na odcinku 6km do odwołania - wisi kartka że remont. Jest to odcinek na którym na wiosnę z rowerowym parczewem trzeba było przez niezłą kałuże przejechać. Odcinek którym jechałem chyba po remoncie - nasypana warstwa żółciutkiego piasku, a tam gdzie nie nasypana to trochę rozorane.

znalazłem info
http://www.poleskipn.pl/

Kod:
Utrudnieniana z powodu remontu na ścieżce rowerowej "Mietiułka"
18.08.2010.

Poleski Park Narodowy informuje, że prowadzony jest remont odcinka drogi o długości ok. 6 km na trasie ścieżki rowerowej „Mietiułka” (wzdłuż kanału „Mietiułka”).
Remontowany odcinek będzie nieprzejezdny do odwołania.
Za utrudnienia przepraszamy!
Zrobiłem rekonesans na miejscu docelowym i rezultat przeszedł moje oczekiwania:
już wyjaśniam obrazek
O - miejsce na ognisko
A - agroturystyka, moja ocena 3+, ilość osób na noclegu 20+ (pod warunkiem spania na wersalce 2 osób), cena noclegu 25PLN, odległość od punktu O 5km, powrót po ognisku dla osób bez promili asfaltem, dla pozostałych wałem przy jeziorze
B - agroturystyka, moja ocena 5, ilość osób na noclegu 15+ (pod warunkiem spania na wersalce 2 osób), cena noclegu 30PLN, odległość od punktu O 5km, powrót po ognisku dla osób bez promili asfaltem, dla pozostałych wałem przy jeziorze
C - agroturystyka, moja ocena 2+, ilość osób na noclegu 8, cena noclegu 30PLN, odległość od punktu O 6km, powrót po ognisku dla osób bez promili asfaltem, dla pozostałych wałem przy jeziorze
D - siostry Nazaretanki, moja ocena 4+, ilość osób na noclegu 27, cena noclegu 25PLN, odległość od punktu O 1,5km, powrót po ognisku dla wszystkich asfaltem (brak innej możliwości).
E - agroturystyka, ilość osób na noclegu 8, cena noclegu 35PLN, odległość około 2,5 km ale tam nie byłem bo już mi się nie chciało :-P
(ten plusik przy ilości osób oznacza, że w razie konieczności 2-3 osoby jeszcze da się upchnąć)
Efekty rozpoznania wariantów trasy dojazdowej w następnym wejściu ;-)
Tomku, odwaliłeś kawał dobrej roboty. Wynika z tego, że możemy rozszerzyć grupę jadących. Mamy w tej chwili 33 chętnych. Ja pisze się na nocleg u Nazaretanek. Jeżeli masz kontakt telefoniczny to dowiedz się do kiedy trzeba się decydować. Chociaż to będzie juz po sezonie więc jakiegoś parcia nie będzie.

zrzędziątko

To się nazywa rozpoznanie terenu! Brawo!

Ps. Okazało się że i październikowy termin mi pasuje, także, tak czy siak jadę Wink
Punkty A, B i D wstępnie zaklepałem na maxa, mam potwierdzić około połowy września, a kontakt telefoniczny mam do wszystkich :mrgreen:

haladinho

...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22