Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Tomku to pilnuj deklaracji noclegowych bo jak będzie nas trochę to tak czy inaczej jeszcze ktoś wyląduje u zakonnic :-D . No chyba, że w desperacji ;-) zostanie przy ognisku.
kola napisał(a):zamawiam 5 świeckich miejsc noclegowych (Karola, Paulina, Bartuś, Rocco i ja). Zamawiam dlatego, że jest sporo chętnych na wyjazd....a nie chcę u zakonnic wylądować.

Holden przed chwilą dał mi znać telefonicznie (łowi teraz ryby nad zalewem), że tez nie będzie w stanie prowadzić roweru prosto po asfalcie, dlatego proszę go dopisać do w/w grupy.
no i ja tez sie dopisuje to tej grupki...prosze zaklepać mi miejsceSmile
Udało mi się narysować trasy dojazdowe:

propozycja 1
trasa krótsza ale sporo terenu (łatwego), w lasach trochę błotka, brak piasku do kopania, asfalty w większości tak ruchliwe, że można grupą nawet 50 osób jechać, jedynie w Łęcznej i za Urszulinem mogą być problemy. Trochę nudna ale chyba nie dla każdego (po Jurze wszystkie trasy są nudne). Mój przejazd 3,5 godziny tempem spacerowym. Przejazd przez Dratów bez komplikacji chyba, że wcześniej przez tydzień będzie lało.

propozycja 2
nieco dłuższa ale szybsza, sporo asfaltów z koniecznością dzielenia na grupy. Terenu w sumie może 25km, kilka (3?) punkty typu piachy po pachy ale krótkie - ja przejechałem. Atrakcje: pobyt na batonika w grodzie Horodyszcze (warto ale batonika trzeba mieć swojego) i przejazd w bezpośredniej bliskości kopalni (takie kółka co się kręcą na górze). Mój czas przejazdu 4 godzinki bez naciskania.

W obu przypadkach czas przejazdu nie uwzględnia postojów ani awarii.

Proponowałbym trasę drugą ale pierwsza też jest warta przejechania. Powrót pozostaje bez zmian. Po przemyśleniu jednak lepiej aby na kładki nie wjeżdżać już zmęczonym a nie wiadomo jaka pogoda nas czeka.
Tak jak Bart napisał, ja też na świecki nocleg ;-)
holden napisał(a):ja też na świecki nocleg ;-)
Ja również poproszę, jeśli mogę :-P
Tyle chętnych osób na ten świecki nocleg, że chyba jedyne miejsce, które Was pomieści to lokal Siostrzyczek Wink
proszę o miejsce A lub B
A co Wy, diabła ;-) macie za skórą? Święconej wody tam nie będzie :-D .
Punkty A i B zapewniają nocleg dla 35osób (nie wiem ile jest w tym podwójnych), chętnych w tej chwili 33osoby (termin październikowy) więc może się zdarzyć, że się jakoś upchniemy w tych noclegach.

Tomku, drugi wariant. Ten gród warto zobaczyć.
Rozumiem, że oficjalnie przeszedł termin drugi czy to nie jest jeszcze na 100% potwierdzone?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22