Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Hej :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Imię: Kasia
Rower: wiem, że ładny i niebieski :-P
Nałogi: Zdecydowane nie dla papierosów, alkohol raczej od święta i to też jeśli jest ważne :lol:
Za to ze względu na pracę dużo czasu spędzam przy komputerze co można uznać za nałóg ;-)
Od 3 mas krytycznych jestem z Wami, "orientowałam" się rowerowo w ubiegłą niedzielę w Starym Gaju, ale jakoś wcześniej się nie przywitałam. Choć ze 2-3 osoby już pewnie skojarzą kim jestem :-)
Postanowiłam nadrobić to drobne faux pas i powiedzieć "HEJ" ;-)
Cześć. Pierwszy raz widzę, żeby ktoś przedstawiając się mówił o nałogach Smile
Przyjeżdżaj nadal na masy (najbliższa już w ten piątek) oraz na ustawki.
Jak na razie to nie napisałaś o żadnych swoich nałogach, tylko o tych, których nie posiadasz :mrgreen:
Witamy i zapraszamy Wink
A widziałam, że ktoś pisał ;-) Chciałam wspomnieć o mojej szczerej nienawiści do papierosów :-P
O masie wiem i od miesiąca mam w pracy wolne zaklepane na ten dzień :mrgreen:
A ustawki - po powrocie z wakacji na pewno :mrgreen:
Cześc Padziu.
Witaj!

Pozdrowienia od nałogowej palaczki i aspirującej alkoholiczki 8-)
Się nam wątek zaczyna ładnie polaryzować ;-)
W różności siła :-)
Witaj padzia :!:
padzia napisał(a):Chciałam wspomnieć o mojej szczerej nienawiści do papierosów :-P
Ja też ich szczerze nienawidzę dlatego palę to świństwo za każdym razem jak mi wpadnie w ręcę ;-)
Witaj!
padzia napisał(a):(...)
Nałogi: Zdecydowane nie dla papierosów, alkohol raczej od święta i to też jeśli jest ważne :lol:
(...)

I tak trzymać :-D

padzia napisał(a):Postanowiłam nadrobić to drobne faux pas i powiedzieć "HEJ" ;-)
Tak naprawdę nadrobisz jak pojawisz się na jednej z ustawek, oczywiście rekreacyjnej :mrgreen:

Witaj
Jurek S napisał(a):Tak naprawdę nadrobisz jak pojawisz się na jednej z ustawek, oczywiście rekreacyjnej :mrgreen:

Jurek nie przesadzaj, świeże płuca to zapraszamy na treningi MTB.
Stron: 1 2