Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pomoc przy wyborze szosy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ten Bianchi za taką kasę to się w ogóle nie opłaca imo.
Dzięki za rady. Boję się trochę inwestować w używane i chyba kupię coś z nowej Meridy. I myślę, że wstrzelę się w rocznik 2010, gdyż pewnie dostanę upust od zaprzyjaźnionego sprzedawcy w Chełmie - muszę to jeszcze z nim obgadać. Kupowanie przez neta nowego jest dupowate, gdyż przy byle pierdule trzeba rower transportować na skraj Polski. Tak mam z moim obecnym Unibke Zethos - Opole. Pozdrawiam.
A ha niedaleko mnie w Hrubieszowie organizują cykl wyścigów dla szosówek z podziałem na kategorie. Ja się trochę rozkręcę to może tam podjade :lol:
No jest taki cykl, w tym roku się nie złożyło, ale może w przyszłym się wybiorę. Jeśli chodzi o rabaty na Meridę to Witeska na Peowiaków w Lublinie i Kiraga w Puławach dają naprawdę spore, więc sprawdź cenę u kumpla i zadzwoń też w ww. miejsca Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Fakt Bianchi tylko rama i nic więcej. Co do używanych , sa fascynaci którzy kupja i jezdza amatorsko , ale takie sprzęty nie sa raczej używane amatorsko tylko raczej do ścigania...Przed kupnem najpierw przymierz sie do geometrii ramy to podstawa a potem w necie kupujSmile
Co sądzicie o tym rowerku? http://www.ssc.pl/2007/
Mogę go miec na wyprzedaży za 4000 zl nówka sztuka. Rozmiar dla mnie ma być 60.
Konkretnie jest to TREK 5000
Strona we Flashu, więc link nic nie daje. Jeśli to model 1400 to się nie opyla, z pewnością taniej kupisz Meridę HFS na Ultegrze Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
To jest model 5000 i stoi tutaj 6990. Czy te kola nie za wiotkie... i ten carbon nie za kruchy... Confusedhock:
Cena jest raczej dobra Smile Full Carbon, 105, z tyłu Ultegra. Holden za carbonową Meridę na 105 zapłacił 4300, a korbę i przerzutkę tylną ma słabszą, więc ten Trek chyba się opłaca. Mi akurat nie podoba się ta rama, ale jeśli Tobie się to widzi to spoko. Co do kół to nie mam o nich zielonego pojęcia. Trzeba by poczytać o nich.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
KermitOZ napisał(a):Ten model: http://www.rowerymerida.c...=8&gr=80&id=534 będziesz miał spokojnie grubo poniżej 4000. Jest na ultegrze, bardzo dobra, hydroformowana rama, wysokiej klasy osprzęt
No i wreszcie się zdecydowałem - nie byłem oryginalny 8-) wybór padł na Meridę z 2010 r. model 905 road race. Cena w katalogu ro 4999 - ja kupiłem za 4000. Rozmiar XL. Dzisiaj przejechałem testowo 25 km i wszystko pasuje - no może jeszcze kosmetyka przerzutek. Nie mogę sie doczekać do Wiosny - bo jest na czym jeździć. Pzdr
Myślę, że będziesz zadowolony Smile No i masz już sprzęt na 500/24 Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2 3 4 5 6