Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.08.2010 N 16.22 Tama
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

haladinho

...
powinnam być
Jako, ze ustawka w dziale Rekreacyjnie i turystycznie, powinienem być
No to zakosztowałem trochę rekreacji ;-) z hardcorami.
haladinho poprowadził ciekawą trasę przez niby znane już lasy, ale tak pokręconą, że trzeba było jechać aż pokazały się jakieś cywilizowane strony. Nie wiem skąd u mnie na liczniku wzięło się po tych lasach 38km/h. Mieliśmy też zabawną historię z dętkami.
Nie wiem co działo się później bo jak to w piosence:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, Niepokonanym" więc odłączyłem się zawczasu od grupy i spokojnie wróciłem do domu.
gówniarze to jaki to jest wiek?Smile od ilu jest akceptowalnySmile tak na przyszłość żebym wiedział
Moim zdaniem gówniarz może mieć i 25 lat, a czternastolatek może nim nie być ;-)
To kwestia stylu życia, nie wieku.
Dzięki za jazdę. Po dzisiejszej ustawce dotarło do mnie ile jeszcze dróg nieprzebytych można znaleźć w okolicach Lublina, chociaż przejezdność niektórych była wątpliwa ;-)

haladinho

...
Dzięki za łatanie dętki i jej podwójne wymienianie! :mrgreen: Ja to jak zwykle w takich kwestiach dwie lewe ręce :mrgreen:

A od Haladinho to uważajcie nie kupujcie dętek 8-)

Jurek obawiam się, że Paweł z doborem swoich tras robi Ci coraz większą konkurencję :mrgreen:
dzięki za wspólną jazdę :mrgreen: potańczyłem troszkę w błocie ale było fajnie

traska fajna choć chwilami przejechanie graniczyło z cudem

w drodze powrotnej jeszcze przyjazna duszyczka nas nawiedziła na swej żółtej strzale (marcin0604), chwilę pogadała i pojechała dalej w swoją stronę :-P
Stron: 1 2