Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po ponad dekadzie abstynencji, postanowiłem powrócić na rowerowe szlaki. Ponieważ po tak długiej przerwie mój poprzedni rower, składak Universal (vel Wigry 3) nie spełniał moich oczekiwań Smile (a rower na którym jeździłem przed przerwą, już dawno opuścił rodzinny dom - wraz ze swoją właścicielką ergo moja Siostrą) musiałem w rower się wyposażyć. Padło na trekingowego Unibika i... tak oto jestem z powrotem. Jeżeli nie liczyć wspomnianej przerwy, na kółkach jestem obecny już od końca lat 70-tych ubiegłego stulecia: najpierw trzech (patrz avatar), potem czterech i - od początku lat 80-tych, aż do teraz - na dwóch. A że Lublin to moje rodzinne miasto, a jazda na rowerze to nadal fajna sprawa, to w rezultacie sprawy rowerowe tego miasta (i wokół niego Smile nie są mi obojętne, w efekcie nie mam innego wyjścia i muszę się Tu zadomowić. Witam wszystkich!

Pozdrawiam
--
LeHardi
Witaj LeHardi.
Ciekawa historia życiowa :-)
Tutaj znajdziesz pełno osób które sporo jeżdżą, więc nic tylko zapraszam na wspólne ustawki :-)
Pozdrawiam Seb
LeHardi napisał(a):Po ponad dekadzie abstynencji

Witamy wśród nałogowców :mrgreen:
LeHardi napisał(a):... nie mam innego wyjścia i muszę się Tu zadomowić. LeHardi
Witamy w naszych progach. Miejsca ci u nas dostatek :-)