Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: POMOCY które buty wybrać ???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam zamierzam kupić buty, mam na oku dwa modele http://allegro.pl/shimano-buty-sh-r086- ... 56748.html a to drugi http://allegro.pl/buty-rowerowe-sidi-ra ... 51681.html Proszę o rade które będą lepsze,WYGODNIEJSZE a może ktoś już jeździ w takich modelach ??? Proszę o wasze opinie które byście wybrali i dla czego ?
Mirek napisał(a):Witam zamierzam kupić buty, mam na oku dwa modele http://allegro.pl/shimano-buty-sh-r086- ... 56748.html a to drugi http://allegro.pl/buty-rowerowe-sidi-ra ... 51681.html Proszę o rade które będą lepsze,WYGODNIEJSZE a może ktoś już jeździ w takich modelach ??? Proszę o wasze opinie które byście wybrali i dla czego ?
Ja bym wziął Shimano:
1. klamra - w butach pod kliki jej brak=mniejsza efektywność w odzysku energii podczas ruchu nogi do góry (a o to pzrecież chodzi w systemach integrujących)
2. lepsza cena
3. patrz punkt 1 :-)
Sidi robi dobre buty nawet bardzo, ale niestety ich cena jest znacząco wyższa niż odpowiednie buty innych marek (dla porównania sprawdź sobie cenę najniższego modelu Sidi z klamrą i dwoma rzepami i porównaj z ceną Shimano, Diadora itp.). Poza tym produkuje buty stosunkowo wąskie, więc jeśli ktoś am szerszą stopę, trzeba kupować dłuższe rozmiary co też nie jest zbyt wygodne.
Wielkie Dzięki też myślałem nad Shimano: i jednak teraz kupie je...