Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Nowy fragmenty ścieżki rowerowej na Granitowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej ;-)

Jeździłem ostatnio w okolicy nowo powstałej ulicy Granitowej na Porębie i muszę przyznać że jestem zadowolony że wzdłuż niej jest ścieżka rowerowa:-)
ale nie obędzie się bez rozczarowań wykonaniem:-(
a to za chwile. Na razie kilka fotek:
A to mój powód rozczarowania (bez komentarza)
"miszczostwo" wykonania .... ale zauważ, że wokół drzewa zrobili szerzej ... mogli przeca pociągnąć prosto i wtedy to dopiero było by piknie Big Grin ... przy okazji tego zdjęcia od razu przypomniał mi się nałęczowski obrazek pod tytułem "uwaga drzewa w obrębie jezdni"

Polak potrafi .... Confusedhock:
Ta jest spoko. Proponuję zajrzeć na ścieżkę wzdłuż najnowszego odcinka ul. Krańcowej. A jak się przeanalizuje cały ciąg wzdłuż Krańcowej (nowej i starej) to wypada się naprawdę dziwić, że komuś się chce tamtędy jeździć.
Jak znajdę chwilkę to się udam w celu wykonania fotorelacji z co ciekawszych fragmentów, mam niedaleko Wink.
A ja jestem pewny że bym się zmieścił prawą stroną. Tongue
Jak mawia moje dziewcze przecudne: "proste ścieżki są nudne". Takie coś to ciekawostka.
Tylko w nocy może być gorzej ze słabą lampką. Jakiś znak by się przydała na tym drzewie, żeby się nikt nie zagapił. W ogóle jak dla mnie na lublińskich (żeby nie było lubelskich, bo to się gryzie z całym województwem) ścieżkach brakuje pasów które by jasno wyznaczały jak jechać i w nocy wcześniej chwilę informowały że droga skręca.

Mam wrażenie że choć w Świdniku ścieżek jest tyle co kot napłakał to jednak są lepiej pomyślane. Nie ma na nich ławek są całkiem równe, oddzielone niewielkim progiem od chodnika i mają pasy po środku. Są co prawda tylko przez centrum i nie wiem czemu nikt w nowych projektach ich nie uwzględnia... No ale te co są są całkiem niegłupie.
To fakt, trzeba przyznać że brukarze namęczyli się aby poszerzyć ścieżkę w tym miejscu i zrobić taki ładny łuk wokół drzewa :-D
(Jestem ciekaw jak to nanieśli na plany?!?)
Z drugiej strony rzeczywiście nocne przejazdy tym odcinkiem na pewno nie będą "nudne".

Pozdrawiam;-)
ja nie wiem kto to wogóle projektuje te ścieżki i kto je zatwierdza.....
jak po % normalnie, przepraszam ale nie mogłam sie powstrzymać