Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.09.2010, godz.15, stary most Kalina, WYRYPA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Byś może ja się z Wami zabiorę. Ale nie zdążyłem po ostatniej ustawce uzupełnić zapasowej dętki i raczej nie zdążę jej zakupić. Więc na wszelki wypadek niech ktoś skoczy do Seba do Gie-eSu i zakupi. Zawsze to szybciej, niż łatać Wink.
mariox, Ja w tej chwili nie mam dętki aby ci oddać :-x
Więc jeździmy ostrożnie...
Ifson, mnie nie chodzi o to, żeby oddać. Chodziło mi o to, żeby ktoś miał pod ręką w razie Niemca, jak ktoś gumę złapie. Nie bierz tego co napisałem do siebie Wink.
Hehe, spoko. Więc do zobaczenia na ustawce!
Jurek straszy, ale on zawsze ma zestaw ratunkowy na dętki - sam tego doświadczyłem :-)
Niestety nie będę wam towarzyszył w jak mniemam świetnej ustawce :-(
Ale co do dętek to podpowiem że w Decathlonie mają i jest jutro otwarty.
Ostatnio mieli nawet pakiety 2szt 26 w cenie niecałych 10 pln
Wieśko napisał(a):Jurek straszy, ale on zawsze ma zestaw ratunkowy na dętki - sam tego doświadczyłem :-)

Jurek nie tylko to posiada w swoich sakwach. Jakby się uprzeć i wywrócić jego sakwy na lewą stronę na postoju, to pewnie jakiś składak by z tego wyszedł dla 3-5 latka. :lol: :lol:

Raczej nie czekajcie na mnie bo nie zdążę wrócić na czas.
Wieśko napisał(a):Jurek straszy, ale on zawsze ma zestaw ratunkowy na dętki - sam tego doświadczyłem :-)
Wiesiek pociesza, ale też posiada zestaw ratunkowy - sam tego doświadczyłem :mrgreen:
A dzisiaj będę!
ja mam dętkę :mrgreen: ...
truskafka napisał(a):ja mam dętkę :mrgreen: ...

Rozumiem, że będziesz z dętką na ustawce. I mam nadzieję, że zachęci to Monikę, tudzież inne osoby do niedzielnej rekreacji ;-) .
Właściwie to dwa warunki trzeba dzisiaj spełniać: sprawny rower i pozytywne nastawienie do trasy :mrgreen: .
No i może trochę rozsądku w niektórych miejscach ;-)
Stron: 1 2 3 4 5