Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010 -> "offroud"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
perceive napisał(a):oczywiście jadę w tej grupie Big Grin

brać strój kąpielowy? Big Grin
Widzę, że młodzież ;-) nabrała wody w usta więc ja napiszę, skoro pytają: Bierz!
To ja się wyłamię z najnowszych trendów i pojadę pierwszą trasą. Chyba, że nie będzie chętnych, to dołączę do reszty.
Trasa powinna być ciekawa, więc raczej piszę się na tytułowy "offroud" :mrgreen: Obyśmy tylko zdążyli dojechać do celu przed ciemną nocą, w końcu wiadomo - w lesie wilki, zające, dzikie myszy i żarłoczne dżdżownice czyhają na roweromaniaków łatających swe przebite dętki przy świetle wyświetlaczy telefonów komórkowych ;-)
Jurek S napisał(a):Widzę, że młodzież ;-) nabrała wody w usta więc ja napiszę, skoro pytają: Bierz!
Młodzież wolała by bez Big Grin - nie bierz !
szymek_sq napisał(a):
Jurek S napisał(a):Widzę, że młodzież ;-) nabrała wody w usta więc ja napiszę, skoro pytają: Bierz!
Młodzież wolała by bez Big Grin - nie bierz !
Ach ta dzisiejsza młodzież :-D

A wracając do tematu. Tak czy inaczej nieźle by było gdyby wydzieliła się grupa hardcorów, ale jadąca tak, żeby gdzieś się spotykac po drodze. Na pewno w grodzisku Horodyszcze.
Szymek, rzeczywiście masz jakąś trasę dojazdową w większości terenową?
Jeszcze nie przyglądałem się dokładnie trasie Tomka, ale może parę ścieżek alternatywnych się znajdzie.
Jako że z wersją terenową związane są pewne plany to proszę od osób zdecydowanych o informacje na priv że chcą jechać w tej grupie do północy we wtorek [28.09.2010].
Stron: 1 2