Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ankieta nt. nowopowstającego portalu dla rowerzystów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Szanowni Państwo.

Na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, prowadzimy prace nad utworzeniem nowego portalu internetowego dla rowerzystów. Zwracamy się do Państwa z prośbą o udzielenie odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytania, dotyczące Państwa doświadczeń i opinii na ten temat.

Zadaniem nowego portalu będzie popularyzowanie turystyki rowerowej w Polsce, zarówno w kraju jak i za granicą. Liczymy na to, że przyczyni się on do zwiększenia liczby osób jeżdżących na co dzień na rowerze.

Ankieta jest anonimowa i nie należy jej podpisywać, a jej wyniki analizowane będą wyłącznie w zestawieniach statystycznych. W ten sposób staraliśmy się stworzyć warunki do szczerych i wyczerpujących odpowiedzi, na których bardzo nam zależy.

Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 15-20 minut. Ankietę można wypełnić jedynie raz z jednego komputera, ale możecie ją Państwo rozesłać do dowolnej ilości osób – swoich znajomych.


Dziękujemy za udzieloną w ten sposób pomoc.

ADM-Media

Link do ankiety: http://www.wbadanie.pl/ankieta/229372419/
W żaden sposób nie jestem związany z tym projektem.
Podejrzewam, że mają jakieś dofinansowanie z PARPu /na zlecenie/ na stworzenie owego portalu.
Jednakże, żeby $$$ nie szły w błoto, a być może w super rowerowy portal zachęcam do wypełnienia ankiety:-)
Niech się zabiorą do roboty. A jak nie mają pomysłu to niech sobie dadzą spokój.
Budując dom, też tak mówisz ekipie? Róbta co chceta, a mi wsio ryba?
Dla mnie jedyne słuszne podejście przy wydawaniu publicznych pieniędzy to właśnie takie (abstrahując czy taki portal potrzebny... ).
Ankietę wypełniłem. W sumie nie ważne kto i dla kogo robi portal rowerowy, ja jako zwykły rowerzysta mogę co najwyżej zyskać, stracić na pewno nie. A może to będzie ciekawy portal rowerowy, który coś zmieni in plus :]