Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 9.10 14.00 małe rondo pod Makro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuję rekreacyjny wyjazd na wschód. Trochę asfaltu, trochę terenu, las. Jak ktoś chce to możemy się zatrzymać na chwile na grzyby, bo tydzień temu w tamtej okolicy zebrałem ich mnóstwo :] Trasa około 50 km, planowane tempo luźne. Godzina 14 bo wtedy będzie najcieplej. A tu plan trasy:
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
W razie braku zgłoszeń nie jadę pod Makro.
Proponuję zahaczyć jeszcze o Krzesimów, Józefów i Janówek.
Będę.
Jak się wyrobię to i ja przyjadę.
Ile czasu potrzebujesz żeby zdążyć?
a ja jeszcze tak na szybko zapytam jaka to będzie rekreacja? Rekreacyjna czy taka no.... okołosportowa? ;-) bo właśnie się na rower wybieram i mogę zawinąć pod makro
Ja planuję średnią w okolicach 20 km/h albo mniej.
Pat, zawijaj pod Makro, dasz radę ;-)
oki będę
Właściwie, każdy z naszych wyjazdów ma jakąś historię ;-) . Z punktu widzenia Pat musiało to śmiesznie wyglądać. Pędzi Mełgiewską Jurek S, macha ręką i krzyczy - " Nie moge się zatrzymać, nie mam czasu" A było to tak, że wyjechałem po czasie i postanowiłem krótsza drogą złapać grupę. No i na Mełgiewskiej stała Pat :-? . Ale szybko się zreflektowałem i juz razem dojechaliśmy do lasu za Podzamczem gdzie spotkaliśmy Kiciora Tkt i Roberta.
Dzięki kicior za zapodanie ustawki, tkt za modyfikację trasy i mile spędzone popołudnie.
No i odbył się kolejny wyjazd. Miała być średnia max 20, ale wygląda na to, że trochę skłamałem i wyszło 21,5 km/h. Dystans u mnie równo 70 km. Dziękuję wszystkim za wycieczkę.
Stron: 1 2