Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zespół śpiewający RL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Widzę, że po zespole muzycznym działającym wkrótce przy Stowarzyszeniu jako następne szykuje się kółko literackie[Obrazek: brawo.gif]

zrzędziątko

a i pewnie oprawa teatralna by się znalazła do powyższych tekstów Wink
Same talenty w tym RL
Tom napisał(a):Widzę, że po zespole muzycznym działającym wkrótce przy Stowarzyszeniu jako następne szykuje się kółko literackie Obrazek
a kto jest w tym zespole? i jakiego rodzaju to zespół jest?
Peke napisał(a):
Tom napisał(a):Widzę, że po zespole muzycznym działającym wkrótce przy Stowarzyszeniu jako następne szykuje się kółko literackie Obrazek
a kto jest w tym zespole? i jakiego rodzaju to zespół jest?
Jest to zespół ROCCOwy. Castingi urządzamy raz w roku na imprezach stricte rowerowych, tj. na pożegnaniu lata. W tym roku nie przyjęliśmy do zespołu nikogo w myśl zasady: Fanom chmielowych izotoników stawiamy zdecydowane i stanowcze raczej nie! :lol: Tak więc trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć... głos i silną wolę, aby szacowne jury przekonać :-P
Peke napisał(a):a kto jest w tym zespole? i jakiego rodzaju to zespół jest?

Paweł prawie wszystko powiedział już na ten temat, ja jednak pragnę zaznaczyć, że zespół tworzą ludzie ambitni, przebojowi, którzy są otwarci na wszelkie style i gatunki muzyczne.
Pozwolę sobie przedstawić zaledwie kilka festiwali, na których Nasz Zespół został zaproszony i miał przyjemność zagrać przed większą publicznością.


Festiwal Piosenki Radzieckiej/Rosyjskiej w Zielonej Górze
Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Chodzieży
Festiwal Muzyków Rockowych w Jarocinie
Festiwal Piosenki Biesiadnej w Czerwieńsku
Mystic Festival
Festiwal Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu
Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu
Festiwal Piosenki Religijnej Cantate Deo w Gliwicach
Reggae Festiwal w Ostródzie



O nagrodach nie będę pisał, gdyż skromność to nasz znak rozpoznawczy. Do obejrzenia w gabinecie Prezesa RL.

PS
Proponuję przenieść część postów do HP do rozmów okołoustawkowych Wink
proszę o przeniesieniu tamtych postów z tematu ustawkowego tutaj.

Jeszcze mam kilka pytań:
1. Ile osób jest w tym zespole?
2. Co to jest ten zespół ROCCO'wy? nie spotkałem się jeszcze z takim określeniemSmile
3. Na jakich instrumentach gracie? tylko dęte? czy też elektronika wchodzi w grę?

bardzo mnie zaciekawiło to gdyż sam gram w zespole i jakiś sentyment mam do grającychSmile
zespół roccowy zajmuje się głównie graniem na nerwach, wspomagając się prądem (więc elektronika jak najbardziej) :lol:

Peke napisał(a):2. Co to jest ten zespół ROCCO'wy? nie spotkałem się jeszcze z takim określeniemSmile
3. Na jakich instrumentach gracie? tylko dęte? czy też elektronika wchodzi w grę?
dobra okazało się że to był żart którego nie zrozumiałemSmile

a już chciałem się wkręcić może w wasz składSmile

w sumie to trochę szkoda...liczyłem na wzajemne wymienione doświadczenia w tych sprawach ale widzę że się trochę za bardzo pospieszyłemSmile


------------------------
ten temat jak i mój post związany z zespołem proszę usunąćSmile
O proszę Smile
A ja myślałem, że z tym zespołem to ściema ;]
Peke napisał(a):dobra okazało się że to był żart którego nie zrozumiałemSmile

Jaki żart :evil: , przecież Tom, by kitu nie wciskał, zespół roccowy nie istnieje bo sie zatarł, ale jak byś był na pożegnaniu lata to byś wszystko wiedział, popytaj tych co brali czynny udział a zobaczysz że to nie fikcja :-)
Stron: 1 2