Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.10.2010, godz.14.00, lkj, Wojciechów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Taka spokojna trasa na wczesne popołudnie. Pojedziemy przez Stary Gaj, Pawlin, czerwonym pieszym do Wojciechowa, a nad powrotem się pomyśli. Dystans ok 60-65km. Chyba jednak trzeba będzie wziąć lampki bo dzień już krótszy.
Ołkej, a więc przyjadę. Będę się przy okazji chwalił moim nowym nabytkiem. Ostrzegam- to PEŁNY KARBON.
:-D
edyt: chyba za bardzo wystrzeliłem w przód. Prawdopodobnie jednak mnie nie będzie.
Będę :-)
Pogoda zapowiada się idealnie :-)
Będę. Dam znać czy zdążę dojechać.
Jadę.
Spróbuję was po trasie gdzieś złapać. Ale patrząc na skład to chyba nie dam rady.
A w opisie było spokojna popołudniowa przejażdżka.
I ja planuję być... 8-) mam nadzieję, że nadążę za wami ;-)
Nie czekajcie na mnie. Nie dam rady dojechać. :-(
Dzięki za przejażdżkę. Miło było w tak licznym peletonie.
Powoli dochodze do siebie :-o . Czas chyba przejść do konspiracji i zacząć robić tajne ustawki :-D . Dzisiaj było trochę za szybko, nawet jak dla mnie :mrgreen: . Ale czemu się dziwić, najechało się hardcorów, żeby wymienić kilku, Żwirek, XTCuser, Paul67, Diablo, ókasz. Pewnie jeszcze kilku by się do nich przyznało :-D .
Ale traska całkiem przyjemna mimo, że do Wojciechowa dosyć mocno dmuchało nam w twarz, a i drogi polne były jak tarki bo rolnicy orali pola na równo. Trochę się rozpisałem, ale naszła mnie jeszcze jedna refleksja, że chyba normalni ;-) rowerzyści odstawili już swoje sprzęty na strych, a pozostali ci co pozostali :-D
Stron: 1 2