Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowery nie wszystkich kręcą!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W związku z nieuchronnym końcem sezonu dla "nie hardcor-ów", oraz zauważalnym spadkiem adrenaliny u tych drugich - może tak zmiana dyscypliny sportowej!!
krótki filmik z propozycją tutaj
o kurcze ciekawa jestem jak sie ląduje ;-) extreme
Aga84 napisał(a):o kurcze ciekawa jestem jak sie ląduje

Ha, ta sama myśl mi się nasunęła już na początku filmu... O wytracaniu prędkości szczęką chyba nie ma co mówić? ;-)
Tak jak imie tego pana mówi: Jeb....prosto o ziemie :-P :lol:
Aga84 napisał(a):o kurcze ciekawa jestem jak sie ląduje ;-) extreme
Spadochron wypuszcza
Ping-pong na zimę? Oł je!
Hmm... Jest taki filmik "20 seconds of joy", o base jumpingu i tam jest taki tekst mniej więcej:
"Są 3 podstawowe zasady base jumpingu...
Poskaczesz wystarczająco długo, połamiesz sobie kości.
Będziesz w sporcie wystarczająco długo, zobaczysz jak giną ludzie.
I trzecia... Nie ma sensu o tym gadać bo Ty także zginiesz."
Myślę że skacząc tak w wing suitcie tylko 3 zasada będzie potrzebna.


http://www.youtube.com/watch?v=uoANL1N-5l8

Film jest o kobiecie która miała wypadek. Zaplątał jej się spadochron i nie miała czasu otworzyć zapasu. Uderzyła z dużą prędkością o ziemię i potem musiała się uczyć chodzić od nowa. Miała szczęście.

Miałem okazję trochę w życiu polatać (głównie na szybowcach) i powiem wam że mając większy margines bezpieczeństwa kilka razy miałem w głowie myśl, "a co jak mi się nie uda?".
Wystarczyłoby gdyby kolesia skurcz złapał i opinia biegłych by była taka jak w przypadku zmarłych w wypadku prezydenckiego Tupolewa. Nie wiem czy tam ruch powietrza ma znaczący wpływ ale myślę że w skrajnej sytuacji gdyby trafił spore duszenie też mógłby zaryć. Nie mówiąc już o zwyczajnym niewyczuciu odpowiedniego momentu.

Nie twierdzę że inne sporty są bezpieczne, ale ten moim zdaniem jest skrajnie niebezpieczny. A przynajmniej ja chyba nie znam bardziej niebezpiecznego.
Kuba
Ty to masz chyba smutne życie jak tak wszystko na chłodno i na serio :-P
Każdy chciałby sobie polatać, a facet z tego filmu robi to w najbardziej Hardcorowy sposób jaki kiedykolwiek widziałem!!! I jego to kręci!!
Ja nawet nie spróbowałem oddać jednego skoku spadochronowego i nie mam zamiaru tego robić. Nie przeszkadza mi to podziwiać tego gościa za jego niebezpieczne hobby. Może i koleś zginie bo popełni jakiś błąd przy kolejnej ekstrawaganckiej próbie, ale dokonał czegoś czego nikt inny przed nim nie dokonał. Życzę Ci abyś mógł się pochwalić tak jak on ze dokonałeś czegoś czego przed tobą nie zrobił żaden człowiek (dziedzina dowolna).
A zawsze mi się wydawało że moje życie wcale takie smutne nie jest.
Zrobić coś pierwszy... Zawsze chciałem przejechać pełnowymiarowym rowerem przez rowerowe przejście graniczne na Rysach. Nie wiem czy już toś próbował. Wink

maYkel

bezpieka - zejdź z chłopaka. Przede wszystkim gość na filmiku nie dokonał niczego jako pierwszy, bo na wingsuitach się lata już od 20 lat. A po drugie zamiast robić do Kuby wycieczki osobiste to wykaż trochę pokory, bo jako pilot szybowców wie z nas najlepiej jak ocenić ten filmik.

Ponadto do przemyślenia - kto ma smutniejsze życie - facet który lata na szybowcach czy gość który przed komputerem podnieca się filmikami z wingsuitów a nie ma jaj żeby nawet oddać jeden skok spadochronowy?
Stron: 1 2