Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc!
Mam na imie Adam, mam 23 lata i kocham zgubic sie w lesie, jezdze na treku 8500 slr - 17,5 "
osprzet XT, Rock shock duke 100 tlumiony powietrzem. Gdy kupilem ten rower na poczatku roku, obawialem sie ze nie ma w okolicy dobrych miejsc do jezdzenia - co jest kompletna bzdura. W głodzie poszukiwania nowych wrazen, miejsc i atrakcji trafilem do Was Wink
Pozdrawiam!
Witaj. Jeżeli nie w sobotę to może w niedzielę będzie okazja, żeby gdzieś się zagubić ;-)
Zaglądaj do działu Rekreacyjnie i turystycznie.
No Jurek Big Grin Gość ma sprzęt do nakurzania Wink a ty mu proponujesz rekreacyjnie/turystycznie? Big Grin No chyba, że chodzi Ci o te Twoje ustawki, które tradycyjnie zwane są jeszcze rekreacyjnymi ;D

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Dzieki Jurku, bardzo chętnie skorzystam Smile Jutro planuje wyjazd do Warszawy, ale gdyby sie cos zmieniło to jak najbardziej jestem za, planujecie jakas ustawke ?
roskxc napisał(a):Dzieki Jurku, bardzo chętnie skorzystam Smile Jutro planuje wyjazd do Warszawy, ale gdyby sie cos zmieniło to jak najbardziej jestem za, planujecie jakas ustawke ?

http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3011
Ale już tutaj tematu ustawek nie ciągnijmy jak, że to miejsce na przywitanie.