Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11/11/2010, godz. 12.30, Pętla na Kunickiego, Lasem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, z uwagi na jutrzejszy wolny dzień, o ile pogoda dopisze chciałem zrobić małe kółko po okolicznych lasach " Dąbrowie " od strony 10tej i " Starym Lesie " . Taka trasa to okolo 30 - 40 km. Ma ktoś ochotę powiedzmy koło 12stej ?
jeśli nic mi nie wypadnie,chetnie dołączę.
pozdrawiam D
Podaj godzinę i miejsce ustawki w temacie.
Możliwe że się pojawię.
skad jestes ? moze gdzies na kunickiego ? 12 - 13
roskxc napisał(a):skad jestes ? moze gdzies na kunickiego ? 12 - 13
Skąd by nie był, jakiego byś miejsca nie wymyślił to dojedzie, przecież piechotą szedł nie będzie. Jak nie wiesz gdzie zrobić spotkanie przed wyjazdem, wybierz miejsce dogodne dla Ciebie/dla planowanej trasy.
Standardowe miejsca ustawek masz tutaj.
na Kunickiego,w ktorym miejscu?d
mariox napisał(a):
roskxc napisał(a):skad jestes ? moze gdzies na kunickiego ? 12 - 13
Skąd by nie był, jakiego byś miejsca nie wymyślił to dojedzie, przecież piechotą szedł nie będzie. Jak nie wiesz gdzie zrobić spotkanie przed wyjazdem, wybierz miejsce dogodne dla Ciebie/dla planowanej trasy.
Standardowe miejsca ustawek masz tutaj.


pętla Kunickiego ,nie jest zbyt daleko,ale to szosą jazda?
w takim wypadku pętla trolejbusowa na Kunickiego będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Proponuje 12:30

@ Dorota - zdecydowanie nie, glownie teren, moze byc ciezko
roskxc napisał(a):w takim wypadku pętla trolejbusowa na Kunickiego będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Proponuje 12:30

Chyba dotrę na tę godzionę? :?:
Pozdrawiam
Dor
To i ja się dopisuję. Tym bardziej, że szykuje się lajcik. Wezmę na wszelki wypadek lampkę :-)
Stron: 1 2