Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.11.2010 godz. 11:05 Lukoil JP2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Planujemy z Żwirkiem pokręcić troszkę tak spokojnie, max średnia do 33km/h Wink
Zapraszamy wszystkich serdecznie, będzie fajnie.

Wstępna trasa- do negocjacji:
http://www.bikemap.net/route/753913
Jak nie uda mi się zebrać na Orlen, to przyjadę do was. Ale nie czekajcie jakoś specjalnie na mnie.

Mam taką propozycję dla was: możecie skręcić w Piotrkowie Drugim w prawo w kierunku Osowy. Zaliczycie bardzo fajny podjazd w dolinie Kosarzewki, no i nowiutki, gładziutki asfalt tam teraz leży, w sam raz dla szosowców.
Faktycznie da się i tamtędy, chociaz jeszcze przed wakacjami to chyba nie było tam rewelacji z nawierzchnią?
Btw Michałek to tak trochę pocisnął z tą średnią ;-)
No a co Ty myślałeś Tongue To taki mały żarcik, przecież ja tyle nie dam rady... Chyba że Karcer będzie na zmianie non stop Tongue
Jadę z wami
Dla Karcera to pikuś. Widziałem wczoraj jak wyprzedzał motocykl przed tunelem na Kunickiego.
Było fajnie, wyszła mi równa setka.

Gdyby nie to czekanie na policje i spisywanie zeznań, to w ogóle było by super... Żal tylko mi roweru, bo będzie nieczynny jakiś czas :/

Dzięki chłopaki za jazdę i pomoc.


I zapomniałem dodać: Uwielbiam polską policję Smile Są na prawdę świetni!
Hej mi wsyzło do domu 102,72 w 3:22 czyli średnia blisko 31(w sumie miałem taką przed wjazdem do miasta pewnie) Gdyby nie ten incydent to wszystko byłoby pięknie. Dzięki chłopaki za jazdę!
Też dokręciłem do 100km ze średnią 30km/h.
Dzięki za wycieczkę.
Jaki incydent ?
Stron: 1 2