Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Suport Truvativ potrzebny klucz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Padł mi suport i teraz strzela jak kałasznikow. I mam prośbę do forumowiczów.
Ma może Ktoś pożyczyć na dwa dni (lub wie gdzie tanio kupić) klucz do odkręcania suportu i klucz do ściągania korb. Korby i suport Truvativ.
Muszę wykręcić, aby sprawdzić jaki model suportu jest i zamówić nowy. Nie pamiętam jaki dokładnie był założony, troszkę czasu już minęło od założenia. Wiem że mocowanie korb to mini ISIS, ale muszę to jeszcze sprawdzić.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Jeśli jest to MINI ISIS (Power SPLine) to potrzebujesz klucza jak do suportów ISIS innych firm (ISIS Truvativa mają inne klucze).
[Obrazek: 242538.jpg]
Mam taki klucz ale rzadko bywam w Lublinie więc pomoc mogę zaoferować jeśli nikt inny się nie znajdzie.
Ściągacz do korb będzie prawdopodobnie pasował taki jak jest do kwadratów i takowego ściągacza nie mam. Mam ściągacz do ISIS i X-Type ale on ma większą średnicę końcówki i obawiam się że się może zwyczajnie nie zmieścić.

Zakup klucza do suportu to wydatek rzędu kilkunastu - dwudziestu kilku złotych za najtańsze. Ściągacze do korb na kwadrat podobnie.
Dziękuję za pomoc. Klucze kupiłem dziś.

Temat do zamknięcia.