Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [21.06,g.22,Pl.Lit.] Noc Świętojańska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie

Zbliża się Noc Świętojańska Big Grin Można by się wybrać na jakiś bardziej zorganizowany Nocny Patrol w poszukiwaniu kwiatu paproci. Zresztą: ideologię można do tego dorobić później, ważne, żeby sobie pojeździć Big Grin

Ustawkę proponuję na Pl. Litewskim o 22, ale godzinę można zmienić w którąś stronę Smile Imprezę proponuję co najmniej do 1 w nocy, ale tutaj też można się dogadać tak, żeby pasowało jak największej liczbie ludzi Smile

Co nieco o nocy świętojańskiej według Wikipedii znajdziecie tutaj

A pomysł przyszedł mi po dzisiejszej nocy, podczas której z Michałem pojeździliśmy trochę po mieście i zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, wręcz zaszokowani liczbą rowerzystów Smile Szczegóły na blogu: http://lublincyclechic.blogspot.com/ Na zachętę pełna galeria tutaj.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

[EDIT]: Jest to 666 post w dziale "rekreacyjnie i turystycznie" Wink
Jak będę żył po powrocie ze zwierzyńca to przyjadę, ale jakoś wydaje mi się, że będzie ciężko :-P
Piękna sprawa, będę bankowo, jak dla mnie to możemy kręcić i do 5 rano bo na 6 muszę niestety do pracy...
Jeżeli nie będą mnie trzymać w Chełmie i pogoda będzie w miarę to będę ;-)

Ale mam nadzieję, że będziemy szukać kwiatu paproci, a dziewczyny będą puszczać wianki :mrgreen:

maYkel

Po lasach jeździć chcecie czy jak cywilizowany człowiek - po asfaltach? :-P
mam maly problem z lampami... a konkretnie to mam taka dzieki ktorej mnie widac a ja nie Big Grin
da rade ?
maYkel napisał(a):Po lasach jeździć chcecie czy jak cywilizowany człowiek - po asfaltach? :-P
No chyba nie będziemy robić obory i pojedziemy jak na ludzi zachodu przystało Wink

kola napisał(a):A w Noc Walpurgii też jeździliście? :-)
Nie, ale przypomnij o tym przed następną taką nocą to się wybierzemy Big Grin
Postaram się być.
maYkel napisał(a):Po lasach jeździć chcecie czy jak cywilizowany człowiek - po asfaltach? :-P

A gdzie na asfalcie znajdziemy kwiat paproci? :-P
Stron: 1 2 3