Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: www.myunderground.pl/radio.html
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czołem!MyUnderground.pl Radio to projekt forum MyUnderground.pl, czyli strony internetowej zrzeszającej ludzi z elektroniczną pasją. Członkowie naszej społeczności zagrają dla Was na żywo, prezentując różne style muzyki elektronicznej. Audycje odbywają się wieczorami, najczęściej w niedziele, jednak wraz z rozwojem naszego radia planujemy grać częściej i dłużej. Serdecznie zapraszamy!

http://www.myunderground.pl
http://www.myunderground.pl/radio.html

O najbliższych audycjach informować będziemy w tym temacie, a także na forum MyUnderground.pl w dziale dotyczącym radia. Poza tym w czasie trwania audycji na naszym forum pojawiać się będzie charakterystyczna grafika, która nie pozwoli Wam przegapić trwającego seta.
nastapila drobna zmiana w czasie grania :

zmiana timetable na 18-go i 19-go grudnia:

Sobota:
18:00 - 20:00 - Greg Grinder vs Mr. Untitled
20:00 - 22:00 - Snake vs Kayen
22:00 - 00:00 - Seneka vs Tragos

Niedziela:
18:00 - 20:00 - Flavio Via vs Teddrox
20:00 - 22:00 - Rosk vs Furiza
22:00 - 00:00 - myhell vs Kate Mourning
Radio MyUnderground.pl

Niedziela, 05.12.2010

16:30 - 17:00 - myhell (Kraków) / Live Beat Session
17:00 - 19:00 - Rosk (Lublin) / Deep, Tech-House
19:00 - 21:30 - Snake (Poznań) / Tech-House, Progressive House, Electro-House

http://www.myunderground.pl/radio.html - tune in !
DNB vs TECHNO @ Radio MyUnderground.pl (18-19.12.2010)

[Obrazek: myunderground-pl-radio-18-12-2010.jpg]


Przewidywany Timetable:

Sobota (18.12.2010):
18:00 - 20:00 - Greg Grinder (Przemyśl) vs Mr. Untitled (Gdańsk)
20:00 - 22:00 - Snake (Poznań) vs Kayen (Białystok)
22:00 - 00:00 - Seneka (Słupsk) vs Tragos (Koszalin)

Niedziela (19.12.2010):
18:00 - 20:00 - Flavio Via (Tarnów) vs Teddrox (Białystok)
20:00 - 22:00 - Rosk (Lublin) vs Furiza (Koszalin)
22:00 - 00:00 - myhell (Kraków) vs Kate Mourning (Skierniewice)


Flavio Via
[Obrazek: flaviovia.jpg]
Właściwie Daniel, rocznik '89, pochodzi z Tarnowa. Swoją pasję do muzyki odkrył gdy przypadkowo usłyszal relację z Mayday Polska. Zafascynowany setem Carli Roci już rok później kręcił czarnymi płytami. Po 5 latach intensywnego kontaktu z muzyką Techno poczuł chęć odmiany, a zainspirowal go do tego Sub Focus. Tak oto już od 3 lat możemy sluchać jego gorących setów w stylu D'n'B.
Muzyka elektroniczna dodaje mu dużo pozytywnej energii, której nie brakuje także w jego twórczosci. Za konsolą tworzy własny dancefloor, porywany przez dynamiczne odmiany D'n'B. W jego setach przewijają się rozmaite gatunki, od liqiud'ów po hard i darkstep'y.

Greg Grinder

[Obrazek: gregrinder.jpg]
Kuba Olech, w swoim muzycznym świecie znany też jako Greg Grinder, to pochodzący z Przemyśla, 18-sto letni, ambitny, szukający nowych prądów człowiek, któremu nie straszne są najcięższe dramendbejsy i hardcore'y. Sety czasem schematyczne, zwykle jednak potrafą zaskoczyć doborem tracklist, i energią. Do jego ulubionych artystów należą m.in DJ Hidden, The Outside Agency, Homeboy, Current Value, Panacea, Donny, The DJ Producer, Switch Technique, Peter Kurten. Resztę sobie dopowiedzcie, bo tylu chyba wystarczy, byście wiedzieli czego się spodziewać. Prowadzi swój niezbyt znany cykl, pt. Drum Scene Investigation, w którym promuje ciężkie odmiany
dnb, oraz też trochę hardcore'u, ale jak sam mówi, to dopiero początki, i wierzy że uda mu się to rozkręcić na większą skalę. Przygodę z ciężką elektroniką rozpoczął poznając Hardstyle, jednak poczuł, że to za mało. Przyszedł Hardcore, najpierw mainstream potem cięższe odmiany, aż do kawałków nie przekraczających 250 bpm. Doświadczenie klubowe - jeszcze nie zaznał co to prawdziwa impreza w klimacie dnb, jednak wpłynęło już parę propozycji. Prywatnie jest trochę popierdzielony, ale ponoć w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

myhell
[Obrazek: myhell.jpg]
myhell aka mihal pochodzi z południowej Polski. Producent, dj ostatnio vj. Z produkcją muzyki elektronicznej zwiazany od ponad dekady. Bakcyla do elektroniki złapał od ojca który był wielkim fanem JMJ, następnie kiedy RMF nie było komercyjnym gniotem i serwowali masę świetnej muzyki odkrył technikum mechanizacji muzyki. myhell prowadzi kilka projektów generalnie zwiazane są muzyką eksperymentalną, nie zawsze łatwą w odbiorze.
info:
http://100tonsound.pl/
http://soundcloud.com/mihal
http://www.lastfm.pl/music/myhell

Rosk
[Obrazek: rosk.jpg]
Rosk , urodzony w maju wieczny marzyciel i hedonista. Z pochodzenia Lublinianin. Uwielbia wynajdywać nowe dzwięki. Najchętniej porusza się wśród głębokich brzmień z pogranicza ambientu, czillout'u, nu jazzu czy downtempo. Uważa, że nastrój nadaje rytm i chętnie go sobie podporządkowuje. Nigdy nie stara się ogarniczać, w jego mixach możecie usłyszeć bardzo zróżnicowane dźwięki od Papui i Nowej Gwinei po rytmy rodem z Bałkanów.

Seneka

[Obrazek: seneka.jpg]
Seneka - zwany także potocznie Maciejem Oskrobą, młody kreatywny osobnik, u którego krew płynie w rytmie techno. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w bliżej nieokreślonej przeszłości po zetknięciu ze środkiem niekomercyjnego przekazu, jakim niegdyś była pewna polska rozgłośnia radiowa. Nocne audycje muzyki klubowej zrodziły w nim chęć zajęcia się i eksperymentowania muzyką. W jego nieokreślonym ściśle stylu (jednak w pełni własnym i indywidualnym) obecnie przeważają minimal, tech-house oraz techno. Jego najnowszym odkryciem jest dubstep oraz drum and bass.

Snake
[Obrazek: snake.jpg]
Człowiek pełen kontrastów, nikt tak naprawdę nie wie, jaki jest, nawet on sam. Marzyciel żyjący w świecie iluzji, uzależniony od muzyki. To ona wyznacza jego ścieżki. Dźwięki które gra i słucha, narkotyzują odbiorców w taki sposób, że przenosi ich do krain, które sam odwiedza podczas grania swoich setów. Pasjonat i smakosz elektronicznych dźwięków. Jego muzyczne życie to ciągłe poszukiwanie nowych prądów w muzyce. Nadal nie potrafi określić swojego stylu. Na to, co gra, miało znaczenie wiele wpływów. Nie potrafi się ograniczać do jednego gatunku muzyki. Style, jakimi się zajmuje, to drum and bass, breakbeat, electro, dubstep, a także tech-house, minimal, przez progressive house po downtempo, lounge czy ambient. Poza tym również wymienić należy muzykę filmową i symfoniczną. Z powodu tak wielu muzycznych miłości, jego sety charakteryzują się rożnym, zaskakującym doborem utworów. Snake, zamknięty w swoim muzycznym świecie, żyje w wielkopolskim mieście niedaleko Poznania, gdzie, kiedy tylko może, pracuje nad nowymi produkcjami, marząc o stworzeniu czegoś, co nie będzie się podobać tylko jemu

Furiza

[Obrazek: furiza.jpg]
Furiza, a właściwie Paweł Karliński, w dzieciństwie jego brat zaraził go miłością do muzyki elektronicznej, początkowo były to rytmy rave takie jak Hardtrance , Happy Hardcore czy Breakbit. Z czasem przechodziłem przez wiele gatunków muzyki aż wreszcie odnalazł się w surowych klimatach Techno. Gdy usłyszał kawałki Umka od razu stał się jego wzorcem i mentorem muzycznym .W zasadzie lubi mixować to co Umek , czyli Od minimal techno poprzez tribal kończąc na Housie , czasami wychodzi poza granice aby pokazać energiczny schranz.
Jego kariera muzyczna dopiero się rozpoczyna już ponad rok temu postanowił próbować swoich sił za konsoletą , choć nie ukończył jeszcze technikum już próbuje zabłysnąć w świecie muzyki .
Stara się podkreślać że nie nienawidzi wszech panującej komercji.

Kate Mourning
[Obrazek: katemourning.jpg]
Kate Mourning pochodzi ze Skierniewic - miasta położonego między Łodzią a Warszawą. Wczesna fascynacja hard trance, acid, hard house, nrg i nu-nrg, spowodowała, że zagustowała w ciężkich i cierpkich klimatach muzyki elektronicznej. Były co prawda rozdziały z trance i tech-trance, ale szybko minęły. Po jakże chorym fetyszyzowaniu hard trance nastąpił czas na techno. Tak najpierw skosztowała słodkich melodii funky techno, bajecznych rytmów pumpin' techno by zasmakować ostatecznie w acid i uk techno i popieprzyć troszkę hard techno, dla smaku. Byli śmiałkowie, którzy próbowali nakierować ją na jakże modne w dzisiejszych czasach przekąski jak minimal i tech-house, jednak tych prób nie wytrzymali psychicznie. Jedni mają fetysz do butów, inni do piercingu, a Kate Mourning ma zboczenie na punkcie dodawania mrocznych klimatów w swych setach (między innymi). Ma kontakt z gramofonami od 2009 roku,a od czerwca 2010 współpracuje z Radiem MyUnderground.pl, gdzie bywa współorganizatorką i jedną z załogi djów tamtejszych audycji.

Kayen
[Obrazek: kayen.jpg]
DJ KAYEN - Marcin (lat 25) - Jest to młody, utalentowany dj z Białegostoku. Swoja przygodę z muzyka elektroniczną rozpoczął w latach 90 zainspirowany wydarzeniami związanymi z największą imprezą techno na świecie, czyli Love Parade. Początkowo jego fascynacja skupiła się na słuchaniu muzyki techno oraz obserwacji technik miksowania u znajomego dja. Jednak bierne podejście do tematu nie trwało zbyt długo. Pół roku obserwacji zaowocowało stwierdzeniem ta zabawa jest właśnie dla mnie. Możliwość przypatrywania się oraz w późniejszym okresie próbowania własnych sił za deckami dało niewątpliwe efekty. Rok później zakupił sprzęt i postanowił na własną rękę udoskonalać swoje umiejętności dj-skie. Jego ulubionym gatunkiem jest w szczególności techno strasznie spodobało mi się w tym gatunku muzyki tempo, dobre uderzenie, a także mieszanie 2 lub 3 utworów w jedną całość. Obraca się również w takich klimatach jak: funky-techno, funky-house oraz progressive. Jego sety są pełne energii oraz pozytywnych dźwięków, które dają swoistą mieszanką wybuchową, porażając wszystkich na parkiecie.
Wychował się na setach takich artystów jak: DJ RUSH. UMEK. MARCO BAILEY, KAMI LEE,. REAKY, WEHBBA, MICHAL POLIAK.
Obecnie grał w klubach takich jak: (M7),(FAMA),(HOMEBAR),(SNM)(ROUTTE 66)

Mr. Untitled
[Obrazek: mruntitled.jpg]
Mr. Untitled/ProjectDoom - młody, wschodzący DJ w ciężkiej elektronice. Zafascynowany bardzo technicznym, mrocznym, ciężkim, industrialnym i połamanym brzmieniem. W swoich setach zawsze stara się zachować coś z przeszłości. Zwolennik twardego (a także kwaśnego) techno bez zdbędnego spowalniania, industrialnego hardcore'u czy uk hardcore'u, a także wszelkich połamanych gatunków. Stanowczy przeciwnik minimali, tech-house'ów, dance'ów, euforycznych trance'ów i tescowych muzaków.

Teddrox
[Obrazek: teddrox.jpg]
Urodzony w Białymstoku 05 listopada 1984, Przygodę z muzyką rozpoczą w 2002. Największy wpływ na jego styl muzyczny mieli tacy Dj/Producenci jak: Ben Sims, Dave Clarke, Umek, Technasia, Oscar Mulero, Christian Varela, James Ruskin, Pascal F.E.O.S., Joey Beltram, Vitalic. Od 2006 roku grał w klubach w Białymstoku jak i w innych miastach Polski, nabierając doświadczenie u boku takich dj'i jak Dj Rush, Marco Remus, Pet Duo, Ben Sims, Dave the Drummer, Kami Lee, Lukash Andego, Angelo Mike, Lucca. Jego styl muzyczny to funky-techno, tribal-techno.

Tragos
Tragos A właściwie Michał Kozioł młody człowiek urodzony w Koszalinie . Zawascynowany muzyką elektroniczną od początku obracał się w ambitnych klimatach tj. Hardstyle , Schranz . Jednak swoje serce oddał gatunkowi Techno jest to jego wielka miłość . Jego wzorcami stali się min. Marco Bailey , Umek , Marko Nastić itd. Od jakiegoś czasu zaczął swoją przygode w Dj-a , ale i także pracuje nad własnymi projektami . Jego wielkim marzeniem jest aby cofnąć się w czasie i zasmakować klimatu z dawnych pieknych lat.więcej info:
http://www.myunderground.pl
http://www.myspace.com/events/View/8816203/DNBvsTECHNO
http://dnbvstechno.blogspot.com/
http://www.facebook.com/event.php?eid=117393611661524
http://www.last.fm/event/1771267+DNBvs.TECHNO
dzisiaj gram od 20:00 zarapszam wszystkich Smile