Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.12.2010 Cz 19.00 Lidl Nadbystrzycka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

haladinho

...
A można..
jeszcze nie miałem okazji a z chęcią się wybiorę, co zabierać?
ciekawa inicjatywa, mam wedzic z bratem wedliny na swieta w czwartek, jak jakas butelka w tym czasie nie zostanie obalona to sie pisze na wyjazd Smile
wlasnie. co zabrac ?
tkt napisał(a):jeszcze nie miałem okazji a z chęcią się wybiorę, co zabierać?
Obejrzyj fotorelację sprzed roku (w linku Grześka), nie wiem, czy tyle rzeczy dźwigniesz rowerem :mrgreen:.
mariox napisał(a):
tkt napisał(a):jeszcze nie miałem okazji a z chęcią się wybiorę, co zabierać?
Obejrzyj fotorelację sprzed roku (w linku Grześka), nie wiem, czy tyle rzeczy dźwigniesz rowerem :mrgreen:.

ja podjadę autkiem na Marinę, bo rower mam już rozkręcony i zakonserwowany na zimę :oops: , więc jakby ktoś zamierzał zabrać jakieś gigantyczne ilości jedzenia :mrgreen: czy tam coś nieporęcznego w transporcie , to mogę zabrać spod lidla, ale dajcie znać czy jest taka potrzeba żebym wiedziała czy zajeżdżać czy nie

haladinho

...
A informację o tym, że odbędzie się śledzik rowerowy puszczamy jakoś szerzej w świat, tak jak w tamtym roku? Czy impreza jest tym razem wewnątrzrowerowolublinowa :-P ?
mamut77 napisał(a):A informację o tym, że odbędzie się śledzik rowerowy puszczamy jakoś szerzej w świat, tak jak w tamtym roku? Czy impreza jest tym razem wewnątrzrowerowolublinowa :-P ?

myślę, że spoko możemy puszczać w świat
Stron: 1 2 3 4