Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 31.12.2010, g. 18.00, pl. Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
W tym miesiącu termin Masy Krytycznej przypada nam w momencie, kiedy większość z nas, jeśli nie wszyscy, będzie już w trakcie przygotowań do imprez sylwestrowych lub nawet na tych imprezach.

Czy ktokolwiek pisałby się na krótką MK, trwającą dosłownie 30 minut, jeśli nie mniej, w najbliższy Piątek - Sylwestra, o 18.00? Wink

Ja mam imprezkę dopiero ok. 21.00, więc - gdyby znalazło się chociaż kilkanaście osób, których obecność byłaby pewna, byłbym skłonny przyjechać! Big Grin
Zalogowałem się właśnie z zamiarem rzucenia tego tematu :-P

Mam spore szanse wbić, jako że imprezowanie też zaczynam nieco później :-) .
A ja się zastanawiałem czy w ogóle ktoś napisze o masie krytycznej już myślałem że sam będę jechał przez miasto

Oczywiście pisze się na ta masę
wstępnie chyba dam rade być, okaże się w czwartek
ja mam mam początek imprezy na 20, gdyby ruszyć o 18 i pojechać np: Krak Przedm, Lipowa, Okopowa Narutowicza Bernardyńska Wyszyńskiego i Królewska to calość by była max 30min. i w takim krótkim przejeździe moge wziąć udzial, ale na 100% jutro dam znac czy będe.
Ja na 100% będę
wychodzi na to, że - oprócz mnie - będzie pięć osób Wink z czego chyba tylko dwie pewne na 100%

to byłaby chyba najmniejsza masa w historii (?)

jeszcze jacyś chętni? jak się zgłosi 20 osób, to kupię dużego (1,5 l.) szampana i plastikowe kubeczki. przywiozę ze sobą i otworzymy i wypijemy po symbolicznym łyku przed Ratuszem Big Grin
niestety nie dam rady, szkoda bo byłaby to moja 11 MK w tym roku.
powodzenia dla tych którzy będa
czteroosobową przejażdżkę po mieście chyba trudno nazwać "Masą Krytyczną". zastanawiam się, czy to w ogóle ma sens Wink
Bardzo bym chciał być na ... mojej pierwszej MK w ostatnim dniu roku. Na 99% przyjadę na wysłużonym Victusie. Pod Baobabem zbiórka?
Stron: 1 2 3 4 5