Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: DZIAŁKA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, po długiej przerwie

Do drogich towarzyszów drogi - mam prośbę o namiary na relatywnie tanie działki budowlane lub rolne z możliwością zabudowy :-?

Tak mi się poukładało, że koniec końców siedzę w klaustrofobicznie małym mieszkanku na LSM-ach mając pewną gotówkę ale nie mając działki Undecided

Na wiosnę lub w lecie chciałbym zacząć budowę domu w okolicach Lublina (preferuję kierunek na lasy kozłowieckie) więc jeśli ktoś słyszał / jeśli ktoś wie, kto ma lub sam takową posiada proszę o info na PW

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje

PS. jak tam traska wokół zalewu, w nowy rok poddałem się na tamie wykończony ścieżką i wiatrem :lol:
Arkus napisał(a):Na wiosnę lub w lecie chciałbym zacząć budowę domu w okolicach Lublina ..

Optymista Smile,
ja na samo WZ czekałem 6 miesięcy, no chyba że trafisz z planem zagosp. teren.
Zakładaj 1 rok na papierowy tok sprawy i 10 tyś na start za papiery (geodeta ze 3-4 tyś, projekt ze 2,5+, architekt ze 3+, ...)
i jak tu nie kochać tego kraju Tongue

jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to odpukać osiądę w jakubowicach k. :roll:
mam kolege ktory ma do sprzedania dzialke w jakubowicach, jesli jestes zainteresowany to napisz PW.
wysle ci do niego numer
pozdrawiam