Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Noc Kultury [6.06.2009]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witajcie

W imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Lublin i Klubu Uczelnianego AZS KUL zapraszam na rowerową Noc Kultury. Startujemy w sobotę, 6 czerwca o 21 spod Katedry.

Przejedziemy szlakiem lubelskich pomników, placów i innych ciekawych miejsc. Oczywiście przy każdym punkcie wycieczki zatrzymamy się, a członkowie Stowarzyszenia przybliżą historię danego obiektu. Zaletą takiego spędzenia Nocy Kultury jest niewątpliwie możliwość odwiedzenia wielu ciekawych miejsc w naszym mieście w możliwie krótkim czasie, oraz zapoznanie się z ich historią i specyfiką. A to wszystko w nocy, czyli wtedy, gdy Lublin jest jeszcze piękniejszy i jeszcze bardziej magiczny Smile

Tempo przejazdu będzie spokojne, tak żeby każdy mógł nadążyć. Wszyscy uczestnicy powinni stawić się na miejsce rowerem wyposażonym w sprawne oświetlenie Smile Zapewniamy niepowtarzalny, rowerowy klimat. W planach także konkursy z nagrodami - dla tych, którzy chcą się sprawdzić w teście wiedzy o stolicy naszego województwa.

Do zobaczenia 6 czerwca Smile
pOZBig Grinrower
Grzesiek
Grzegorz, a kiedy przydziały ;-) pomników do przygotowania?
Spokojnie, pracujemy nad tym Smile
Bardzo ciekawa propozycja, myślę, że się skuszę :-D
chętnie się dołączę mam nadzieje, że będę mogła, bo jestem menedżerem kultury i każdy kto pracuje w tej branży po prostu pracuje w tę noc...ale postaram się wyrwać pozdrawiam
Będzie jeszcze ciekawa impreza rowerowa (w ramach Nocy Kultury) tzw łaskotanie ludzika. Będzie ona poprzedzała objazd pomników. Na ten temat może coś więcej napisze Michał. W odpowiednim czasie będą plakaty i ulotki.
Jurek S, łaskotanie ludzika??? :mrgreen: :mrgreen:
Łaskotanie człowieka poprzedzające objazd pomników Lublina:
http://rowery.teatrnn.pl/node/11/%C5%81 ... oc_Kultury
[Obrazek: poster_rowerowy_060609.jpg]
Stron: 1 2 3 4