Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22.01.2011, godz. 10.30, Stary most Kalina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tym razem planuję małą pętelkę w okolicach północno, północno-zachodnich Lublina: Jakubowice Murowane - Pliszczyn - Ciecierzyn - Jakubowice Konińskie, Jastków, Kozubszczyzna i powrót przez Węglinek. Cała pętla ok.60km. Trasa z zasady szosowa z krótkimi odcinkami terenowymi (w ostateczności do przejścia)
Prognozy przewidują 3-5 C i rozjaśnienia, więc jeżeli nic się nie zmieni będzie ok.
Wygląda na ta, że zmieniły sie prognozy :-( . Ale jeżeli od 9 nie będzie padać ja zrobie sobie małą pętelkę. Oczywiście godz. i miejsce ustawki pozostaje bez zmian.
Jurek S napisał(a):Ale jeżeli od 9 nie będzie padać ja zrobie sobie małą pętelkę.

Jurek złą końcówkę użyłeś... zrobIMY Wink
Do zobaczenia na moście Wink

EDIT: Pada i to zdrowo. Jedziemy? Prognozy mało zachęcające...
No właśnie Undecided . Mozemy sobie powiedzieć, że próbowaliśmy ale nie wyszło.
Pada i nie wyglada, żeby przestało. Do nastepnej ustawki :-D
Szkoda, bo miałem ochotę pojeździć trochę w końcu. Do następnego!

Sebastian

Cześć wszyskim, nie wiedziałem, że ten sezon się tak szybko dla mnie zacznie... Pozdrawiam
No dobrze, odgrzewam temat. Jeżeli przez noc nie zasypie jadę. Będzie lekki mórz (-2C), trochę wiatru więc trzeba coś na twarz wziąć. Ewentualnie trochę skrócę trasę.
Postaram się przybyć. Może Jurku popraw datę ustawki :]

Sebastian

Cześć, ja w tym tygodniu nie jestem w stanie nigdzie pojechać, jutro lece do decathlonu po nowe części... Od poniedziałku jestem gotowy nawet na -10 Sebastian
Stron: 1 2