Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Unibike - dostępność w Lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Sebastian napisał(a):Jestem tu nowy i nie bardzo się znam...

a regulamin czytałeś?
może warto zacząć od niego.

później proponuję przejrzeć posty w różnych kategoriach. znajdziesz tam odpowiedzi na niejedno z nurtujących Cię pytań. dopiero później twórz nowe wątki i zadawaj w nich nowe pytania. będzie prościej, szybciej i milej Wink

pzdr.

Sebastian

Jak by ktoś szukał sklepu z rowerami Unibike to znalazłem sklep na ul. Związkowej 12. Nie mogę polecić tego sklepu bo dopiero się tam wybieram. Tak żeby jakoś zakończyć moją sprawę zakupu roweru to wybieram Unibike Voyager, najwyżej coś wymienię co mi nie pasuje. Tak, że starczy mi i na rower, sakwy itp.
Seb napisał(a):Na allegro użytkownik polarsSprzedaje rowery między innymi unibike

Sebastian napisał(a):Jak by ktoś szukał sklepu z rowerami Unibike to znalazłem sklep na ul. Związkowej 12

Mało uważnie czytasz posty.
Rowery Unibike były swego czasu dilowane w hurtowni Cyclo Sport na Olszewskiego 18. Ta sama hurtownia ma jeden ze sklepów (ten większy chyba) na Placu Zamkowym. A ten sklep ma nie najlepsze ponoć opinie, chociaż o samej hurtowni złego zdania powiedzieć nie mogę (dwa rowerki tam nabywałem).
Więc jak sam Sebastian uważasz...

Sebastian

Witam, na wstępie chciałbym podziękować przede wszystkim koledze Seb za wsparcie, po drugie bardzo dziękuję moderatorowi forum za uporządkowanie tego co ja nabroiłem. Dziękuję za radę mariox, trafna uwaga co do sklepu na Placu Zamkowym. Moje kłopoty z tym sklepem rowerowym zaczęły się jeszcze jak byłem mały. Wieśko też Tobie dziękuję, teraz zacznę czytać z uwagą. Jeszcze nie wiem jaki rower kupię, podobają mi się unibikei, z wyglądu a to nie jest wyznacznikiem jakości. Chcę kupić rower trekkingowy tylko nie wiem który, pewnie każdy z was miał kiedyś mętlik w głowie który wybrać. Tak czy inaczej bardzo Was przepraszam za wywołane przeze mnie na tym forum zamieszanie i jest mi wstyd.
Sebastian napisał(a):bardzo Was przepraszam za wywołane przeze mnie na tym forum zamieszanie i jest mi wstyd.
A daj spokój chopie z tym posypywaniem głowy popiołem.
Popiół zostaw na posypanie alejki koło domu- ma byc jeszcze ślisko ;-)
Zamieszanie lepsze od twojego wywołał onegdaj pewien chłopczyk na G. i nawet nie przeprosił. Pochwalił się ino że umie kopnąc bo dużo cwiczy :lol: . Sam widzisz...
Luzik, lajcik :-D

Sebastian

Ja już się nie mogę doczekać na jazdę z Wami, jesteście równe chłopy.
Niestety, kolega Marcin Muminka jest ode mnie wyższy Cry
Sebastian napisał(a):bardzo dziękuję moderatorowi forum za uporządkowanie tego co ja nabroiłem
Luzik, dawno już sobie nic nie pokasowałem ;P Idź i dalej nie grzesz Wink

Sebastian napisał(a):Ja już się nie mogę doczekać na jazdę z Wami, jesteście równe chłopy.
Prawidłowe podejście, pewnie trochę kaemów z RL natłuczesz. Babeczki też są równe hehe.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Sebastian

Jak już pisałem wcześniej zapraszam Was wszystkich na ognisko u mnie nad Wieprzem terminu jeszcze nie znam, z przyczyn obiektywnych. Bart pij mleko będziesz wielki.
Stron: 1 2 3