Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Unibike - dostępność w Lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Sebastian napisał(a):. Bart pij mleko będziesz wielki.

ALE ON JUŻ JEST WIELKI :-?
w tym sklepie albo raczej hurtowni na związkowej 12, fajnie robi się zakupy...można na spokojnie pogadać ze sprzedawcą...nawet jak się ma upatrzony rower to pokazuje jeszcze inne opcje w podobnych cenach...można bez problemu robić sobie przejażdżki po placu (w moim przypadku tak było). Sprzedawca również jest pozytywnie nastawiony na rozmowy...mi na przykład zostawił rower u siebie na 2 tygodnie bo nie miałem możliwości go odebrać...poczekał cierpliwie do nowego roku i nic nie mówił żeby brać od razu a jak nie, to mi dziękuje.

Sebastian a co do picia mleka...lepiej Ty zacznij pić mleko żeby mieć sił więcejSmile nie wiem czy potrafiłbyś przegonić Barta na jakiejkolwiek ustawceWink
Peke napisał(a):Sebastian a co do picia mleka...lepiej Ty zacznij pić mleko żeby mieć sił więcejSmile nie wiem czy potrafiłbyś przegonić Barta na jakiejkolwiek ustawceWink

Lepsza w oku bułka tarta niźli urywanie Barta.

Dziękuję za uwagę. ;-)

Sebastian

Sebastian a co do picia mleka...lepiej Ty zacznij pić mleko żeby mieć sił więcejSmile nie wiem czy potrafiłbyś przegonić Barta na jakiejkolwiek ustawceWink

To ja się pochwalę trochę. Od kilku lat palę papierosy, ale postanowiłem pieniądze na zakup ich przeznaczyć na rower i wreszcie coś z tym zrobić. Człowiek jak jest młody nie zdaje sobie sprawy, że może sobie zniszczyć życie. Kiedyś przy szkole kupowało się fajki na sztuki więc paliliśmy, nie smakowało ale kto się wyłamie. I tak pozostało do dziś stres to papieros… Tak więc o ustawkach na razie mogę zapomnieć . Jak już trochę zima odpuści i będę miał nowy rower żółwim tempem pewnie dojadę bez papierosa do celu.
Sebastian napisał(a):Jak już trochę zima odpuści i będę miał nowy rower żółwim tempem pewnie dojadę bez papierosa do celu.

No to się może byc małe zdziwko bo kilka osób jara i to dośc namiętnie.
Ale Ty nie jaraj. Masz rację. Odkładaj kesz. Po kilku miechach niejarania będziesz miał na fajne graty do bajka. Np jakiegoś sztywniusiego hollowtecha lub trąbkę na kierownicę :mrgreen:
To mówiłem ja. Ten co jarał a nie jara.
Grzegorz chyba szybko zadziałał i ominęła mnie jakaś ciekawa nowela ;-)
Sebastian 21 stycznia napisałeś
Sebastian napisał(a):Cześć, ja w tym tygodniu nie jestem w stanie nigdzie pojechać, jutro lece do decathlonu po nowe części... Od poniedziałku jestem gotowy nawet na -10 Sebastian
Zapraszam na sobotnią ustawkę.
I tak nam się ciekawy wątek wokół Unibike rozwinął :-D

Sebastian

Witam Jurek S
Tak potwierdzam to co napisałem, ale plany się zmieniły, jak już wiesz kupuję nowy rower. Tak więc nie inwestowałem w mój starszy rower. Nowy rower kupuję w środę następnego tygodnia. A jak już będę miał nowy nabytek to obiecuję na mój honor, że pojadę z Wami wszędzie. Oczywiście w granicach rozsądku bo właśnie rzucam palenie (zamiast normalnego papierosa mam taki plastikowy) i moja wydolność nie jest taka jaką miałem kiedyś. Tak czy inaczej życzę Wam udanej wyprawy i bardzo zazdroszczę.

Żeby ten temat utrzymać o rowerach UNIBIKE. To jak już będę w posiadaniu modelu, i chyba to pewne UNIBIKE EXPEDITION, to rzetelnie przetestuje wszystkie elementy danego modelu i opiszę co mi się podoba w nim a co mniej.
Stron: 1 2 3