Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22.06 18.30 lkj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wszystko jak w temacie. Jak ktoś sie pisze to niech się wpisze bo jak mam jechac sama to bede kombinowac coś z godziną .
Karola, zastanawiam się...
Tylko jak ja Cię w ogóle poznam bo to moja pierwsza wyprawa z nieznaną osobą będzie.
Kiedyś musi być ta pierwsza ustawka ale jak to bywa w takich sytuacjach pojawia się niepewność.
spoko poznasz Tongue ...
Seb napisał(a):Tylko jak ja Cię w ogóle poznam bo to moja pierwsza wyprawa z nieznaną osobą będzie.
Jak zobaczysz wysoką dziewczynę w mini i na szpilkach a obok niej rower to będę to ja ;-)
Hehe oki :-)
To może ja opiszę swój strój.
Spodenki zielone "moro" ala wojskowe (taka ściema ;-)), szara bluza i czarna czapka NGK (świece do samochodów) plus jakieś okularki
Oczywiście strój może ulec zmianie :-)
Trzy dni padało... muszę pojeździć :mrgreen:

Wy się spotykacie tam gdzie remontują drogę gdzie jest zjazd pod wiaduktem drogowym (aktualnie zablokowany) ?
Karoli nie da się nie zauważyć. Przyciągnie twoją uwagę.
Miejsce znasz, więc nie ma mowy, abyś nie poradził sobie.
Ja będę :-)
Confusedhock: ! to ja też będę, muszę Cię Karola zobaczyć Confusedhock:
Seb napisał(a):Wy się spotykacie tam gdzie remontują drogę gdzie jest zjazd pod wiaduktem drogowym (aktualnie zablokowany) ?
Spotykamy sie przy lkj w miejscu gdzie ze ścieżki możesz zjechac do stadniny, tam oprócz nas nikt nigdy nie stoi.
Idę szukac tych szpilek a ze spódnicą mini to żartowałam bo dzisiaj trochę za zimno na taką i dlatego założę długą ;-)
Seb napisał(a):To może ja opiszę swój strój.
Seb napisał(a):Oczywiście strój może ulec zmianie :-)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Big Grin
Czyli od strony ulicy krochmalnej?

Ciesze się że Cię rozbawiłem KermitOZ tak mi się napisało hehehe
To był akurat żart z tym strojem hehehe
Stron: 1 2 3 4