Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Muzyka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

felek

To ja dodam coś od siebie


L.U.C i Kanał Audytywny
Klinika psychoromana
L.U.C i Pokahontaz
Co z tą Polską
Generalnie nie przepadam za HH ale L.U.C mnie przekonał do siebie Wink

Tutaj coś z innej beczki czyli Żywiołak i klimat średniowiecznej pogańskiej Polski Wink
Epopeja wandalska
Noc Kupały

Tutaj coś barrrdzo mrocznego, niesamowita atmosfera
Lustmord

A na koniec Aphex Twin, "muzyka" może nie przypaść do gustu, ale polecam teledysk [oglądać w nocy Wink ]
Rubber Johnny
truskafka napisał(a):nooo Liban to tez mój pierwszy kawałek KSU zasłyszany

Moim pierwszym był 1944, potem poszło już szybko. KSU nawet mojemu Tacie się spodobało :mrgreen: , do stopnia że był na jednym z ich koncertów Lublinie.
A ja z KSU uwielbiam Moje Bieszczady akustycznie tez niezle im wyszło
Sam nie wiem co bardziej do dzisiejszego dnia pasuje:
Kult - Polska czy T. Love - Jest super, w sumie oba kawałki bardzo trafne :|

A tak poza tym to Nie pytaj o Polskę.
truskafka napisał(a):jak na punkowy zespół to teksty maja nawet całkiem niezłe
Że tak powrócę do tematu KSU.. ;-) Jak dla mnie to i muzycznie sporo utworów to mają takich mało punkowych... Tak jak dla odmiany posłucham Siekiery to tam to jest dopiero punkowe grzmocenie byle jak, byle prościej, byle szybciej :-P
innymi słowy trzy akordy darcie mordy Tongue

KSU mi przeszło, teraz Happysad nowa płyta, i Coma
Pierwsza płyta comy to u mnie teraz przechodzi drugą młodość :-P Podobnie jak P.O.D. Smile
A, no i jakiś czas temu zacząłem słuchać kobiecego wokalu spod znaku Nightwish, Evanescence i Delight :-)
kuczy napisał(a):Tak jak dla odmiany posłucham Siekiery to tam to jest dopiero punkowe grzmocenie byle jak, byle prościej, byle szybciej

Siekiera z lat 83/84 to totalna miazga. Często słychać wpływy The Exploited, a sama muzyka idealna na wyścig żeby utrzymywać kadencję. :mrgreen:

Siekiera

Później po odejściu Budzyńskiego i Greli, poszli w kierunku nowofalowym (tutaj rżneli z Killing Joke).

Ja stoje, ja tańcze, ja walczę
http://www.youtube.com/watch?v=VPblwYXj ... re=related

Stary dobry Skawalker, a teraz co się z nimi stało...


http://www.youtube.com/watch?v=BwHOJgypEVQ

I z Irą tak samo kiedyś to była taka muza, a teraz...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38